Čínská Centrální Banka Dokončí Společný Soud své CBDC

658+zvýšené napětí mezi USA a Íránem se opět lákal investory na kryptoměna trhu. Bitcoin (BTC) se odrazil nad kritickou úroveň rezistence $8,300. V době psaní tohoto článku Bitcoin (BTC), je obchodování na $8,382, což odráží nárůst o 3,1% v posledních 24 hodinách. Se ziskem 2,2%, Etheru (ETH) je obchodování na $146.52. XRP, Zvlnění je nativní šifrovací token, je obchodování na $0.2157, což představuje nárůst o 1,3%. v posledních 24 hodinách. Další významné altcoins, který získal v posledních 24 hodinách patří Tron (TRX-$0.0149, 2.1%), Litecoin (LTC-$52.77, 5.4%), Stellar (XLM-$0.0488, .4%), Bitcoin Hotovosti (BCH-$279.20, 6.1%), Dash (DASH-$72.84, 13%), IOTA (IOTA-$0.1919, 1.4%), OKB (OKB-$2.92, 1.6%), Cardano (ADA-$0.0378, 2.4%), EOS (EOS-$3.24, 4.6%), Huobi (HT-$3.07, 2.6%), Drátěný (LINK-$2.24, 3.5%), Monero (XMR-$59.27, 1.7%), Cosmos (ATOM, $4.26, 2.4%), Ethereum Classic (ETC-$5.58, 4.9%), Tezos (XTZ-1.30, 1.30%) a Binance Mince (BNB-$15.50, 3.1%). Jediný altcoin, který ztratil v posledních 24 hodinách je LEO (LEO-$0.8409, -2.2%).

 

Vládní iniciativy na úrovni

FCA nyní dohlíží AM a CTF v crypto firem

Britské Financial Conduct Authority (FCA) zahájila řízení proti praní špinavých peněz (AML) a financování terorismu (CTF) v souladu firem podílejících se na kryptoměna-související podnikání. Obecně, FCA bude dohlížet na to, zda v BRITÁNII registrované společnosti s kryptoměna-související úkony jsou v návaznosti na příslušné předpisy a splňují zadaná kritéria.

FCA má navíc stanovilo seznam kritérií pro cryptocurrency související firmy, včetně identifikace a validace hrozby spojené s non-compliance AML a CFT, vytváření politik a omezení k odvrácení rizika, a provádění due diligence.

FCA vydal následující prohlášení: "Budeme aktivně dohlížet firem souladu s novými předpisy, a bude trvat rychlé akce, kde firmy nedosahují požadované normy a způsobit rizika pro integritu trhu," řekl oznámení.

 

Čínská lidová banka dokončí proces jeho centrální banka digitální měna (virtuální juanů)

Lidová Banka Číny (PBoC) má hotové front-end design a společné hodnocení jeho brzy-k-být-představen centrální banka digitální měna (CBDC). Centrální banka země úspěšně absolvováno front-end design plánované virtuální juanů, vytvořil požadované standardy, provádí výzkum a vývoj, a společný zkušební CBDC.

Banka zdůraznila, plány na zlepšení kybernetické bezpečnosti ve finančním sektoru a stanovit pravidla pro certifikaci zásadní data rámce.

Minulý měsíc, tam byly zprávy, že Čína plánuje provést první live trial jeho CBDC, s počáteční testování CBDC být provedeny ve městě Šen-čen do konce roku 2019. Zprávy také uvádí, že v reálném světě testování CBDC může být také provedena ve městě Suzhou.

Jako součást procesu, Čína je CBDC byl očekávaný překonat centrální banka rámec a podílet se na služby týkající se vzdělávání, dopravy a zdravotnictví. Zejména, na začátku tohoto měsíce, čínská lidová banka uvedla, že soud digitální juanů probíhá hladce.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Ant Financial je nyní pátý nejcennější soukromé podnikání v Číně

Ant Financial, Čína-založené na populární fintech společností a dceřinou společností e-commerce obra Alibaba, přijal pozici jako pátá nejhodnotnější soukromou společností v Číně. V první pořadí seznamu Hurun, známý pro sestavování Číně rich list, Ant Finanční přijal numero uno pozici ve svém oboru a pátý největší v žebříčku seznam zahrnující všechny sektory.

Zpráva kolíky tržní ocenění Ant Financial na 143 miliard dolarů od 29. listopadu 2019. Zajímavé je, Alibaba, Čína je nejcennější společností, a jeho finanční koncipient, Ant Financial, byli zapojeni do blockchain sektoru za více než rok. V roce 2018, Alibaba, spolu s IBM, která se konala na nejvyšší pozici v seznamu pořadí po celém světě podniky založené na blockchain-související patentů, až do teď.

Ant Finanacial je vše nastaveno, aby odhalit podniku-střed "Ant Blockchain Otevřít Aliance" platforma v lednu. Služba má usnadnit malým a mikro-podniky a kodéry přijmout blockchain za nominální cenu. Podnik již dříve představila blockchain-as-a-service platforma, po testování se provádí první-někdy blockchain na bázi úhrady v druhém čtvrtletí roku 2018.

S oceněním $545 miliard dolarů, Alibaba vzal číslo jedna místo v seznamu soukromých podniků v Číně. To bylo následováno WeChat provozovatel Tencent Holdings, ocenění $408 miliard, a Ping An Insurance, se ocenění ve výši 215 miliard.

 

Lightnet vyvolává 31,2 milionů dolarů na podporu přeshraniční platby

Thajské Stellar založené na blockchain spuštění Lightnet zvýšil 31,2 milionů dolarů na podporu přeshraniční platby v zemích Jihovýchodní Asie.

Lightnet, Thajsko, založené Stellar blockchain-zaměřený startup, obdržel $31.20 milionů na financování pro zlepšení přeshraniční platby v Jihovýchodní Asie. Série A kole financování byl veden především Singapurský United Overseas Bank (UOB) a Jižní Korea je Hanwha Investment & Securities.

Je zajímavé, že v region Jihovýchodní Asie, Lightnet si klade za cíl nahradit tradiční platební převod platforem, jako je SWIFT, který je používán bankami a finančními institucemi po celém světě. Lightnet volá sama sebe jako "tření vypořádání rozbočovač pro region poskytovat centralizované vypořádání v reálném čase."

Lightnet Předseda, Chatchaval Jiaravanon, uvádí, že firma nabízí nákladově efektivní, real-time finanční mobilitě a začlenění do "čtyři miliardy lidí po celé Asii a Tichomoří." Zejména, firma hodlá podporovat ekonomické mobility a začlenění underbanked a bez bankovního účtu jednotlivcům v regionu.

Lightnet CEO Suvicha Sudchai ukázalo, že rozvoj základní platforma je kompletní, a počáteční transakce je plánováno, že bude probíhat v prvním čtvrtletí roku 2020.

Platforma si klade za cíl začlenit více plateb a převodů systémy jako je MoneyGram. Společnost také doufá, že se partner s Thai digitální poskytovatele platebních služeb Ksher a Yeahka, Čínský mobilní poskytovatele platebních řešení.

Společnost doufá, že připravit cestu pro více než 50 miliard dolarů za roční transakcí prostřednictvím své sítě do roku 2023, podle Místopředseda společnosti Tridbodi Arunanondchai.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: