Infometrics Snižuje odhad Růstu HDP Z Kiwi Ekonomiky

 
Novozélandský dolar byl na uptrend vůči Kanadskému dolaru od začátku roku v důsledku silné ceny mléka a mléčných výrobků a vyšší úrokové sazby. Nejistoty způsobené v důsledku NAFTA související napětí s USA se také držel Kanadský dolar slabý. Nicméně očekáváme, že Kanadský dolar zvrátit trend v nadcházejících dnech kvůli důvody uvedené pod ním.

Infometrics snížila své odhady ekonomického růstu pro Nový Zéland. Ekonomický prognostik uvedl, že vládní politiky zaměřené pohánět růst by pravděpodobně vytvořit krátkodobé protivětru. Statistické organizace předpokládá, Kiwi ekonomika růst o 2,4% v roce 2018 a 2% v roce 2019, respektive. To se porovnává s předchozí odhady růstu kolem 3%.

Infometrics šéf prognostik Gareth Kiernan řekl, "Se Práce obrací svou pozornost k veřejné dopravě a železniční projekty, zejména hodně z nich jsou bude trvat, než jít přes plánování a design ... tam nebude hodně výdaje na infrastrukturu v tomto prostoru, a to bude pár let, než jsme vidět výdaje."

Kiernan poukázal na to, že ekonomika již zpomaluje v důsledku snížení přistěhovalectví a že se očekává, že zpomalení vliv na trhu s bydlením v důsledku nejistoty ohledně nedávné vládní politiky. Analytik také vyjádřil názor, že klesající imigraci, stárnutí populace, a obtíže při hledání pracovníků v klíčových odvětvích by mělo negativní dopad na růst. Kromě toho, Kiernan zdůraznila vláda Nového Zélandu je omezena finančně, a nemohla si dovolit strávit volně, aby tyto problémy vyřešit.

Po setkání s viceprezidentem USA Mike Pence a Kanadský Premiér Justin Trudeau, Mexický Prezident Enrique Pena Nieto uvedl, že všechny tři země urychlí NAFTA jednání za účelem dosažení dohody v nejbližších týdnech. Mexický Prezident byl optimistický, že dohody by mohlo být dosaženo dříve, než Mexických volbách 1. července. Dříve ve čtvrtek amerického Prezidenta Donald Trump potvrdil, že jednání s Mexikem a Kanadou postupují. Nicméně, on odmítl stanovit termín pro dokončení jednání.

Mezitím, v pátek, AMERICKÉ síly vstoupily Británie a Francie, aby zahájily letecké údery v Sýrii v reakci na chemický útok na civilisty ze strany Asadova režimu. Spad ze Sýrie se očekává další tlačit cenu ropy nahoru. Kromě toho, ceny benzínu se očekává, že hit čtyř let letos v létě.

Daniel Yergin, místopředseda IHS Markit řekl: "dodávky polštář je pryč. Byla tam bezpečnostní polštář, a je to pryč."

Po letecké údery, ropa Brent získala 7,8% na obchodu na asi 73 dolarů za barel v budoucnosti na trhu. Kanadské ekonomiky bude nesmírně prospěch zvýšení ceny ropy. Fakta uvedeno výše naznačuje možný medvědí zvrat v NZDCAD pár.

Na NZDCAD dvojice vytvořila sestupně trojúhelníku, jak je znázorněno na obrázku níže. Kromě toho indikátoru stochastic je v medvědí oblasti. Proto očekáváme měny kříž podrobit hlubší pokles na týden dopředu.

Do obchodu sestupný trend, máme v plánu jít krátké v NZDCAD dvojice blízkosti 0.9240, s příkazem stop loss nad 0.9340. Na pokrytí krátké pozice, bychom se místo koupit, aby v blízkosti 0.9040, kde vedle hlavní podpora existuje.

Navíc, můžeme také zvážit investice do opce smlouva generovat zisk z NZDCAD pár sestupný trend. Při nákupu možnost smlouvy od vhodnou binární broker, budeme ujistěte se, že měnový pár se obchoduje poblíž 0.9240. Kromě toho budeme určitě zvolte datum kolem 24. dubna po uplynutí doby platnosti smlouvy.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: