IBM Odhaluje Multi-cloud Podpora Blockchain Platformy

 

Kryptoměna trhu pokračuje k přibírání na zemi neustále proti dolar. Bitcoin (BTC) získala 1,9% v posledních 24 hodinách do obchodu na $9,337. Podobně, Litecoin (LTC), která podstoupí polovinu těžby odměnu v srpnu, se krok za krokem směrem nahoru o 1,1% obchodu na $136.51. Monero (XMR), soukromí zaměřené kryptoměna, shromáždil 3,5% na obchodu na $101.28. Další významné altcoins, které získaly mezi 0,5% a 2% patří IOTA (MIOTA-$0.4387, 0.6%), BinanceBinance Mince (BNB-$35.20, 1.2%), Ripple (XRP-$0.4350, 0.9%), Monero ($101.29, 3.5%), Tron (TRX-$0.0334, 1.1%) a EOS (EOS-$6.89, což je o 0,7%). Jako obvykle, dva cryptos, které jsou sledování trendů v opačném směru jsou Stellar (XLM-$0.1244, -0.3%) a Cardano (ADA-$0.0891, -1.1%).

 

Vládní iniciativy na úrovni

Rusko kupředu na legalizaci DFA (Digitální Finančních Aktiv)

Ruská Duma je očekávaný legalizovat "Na Digitální Finančních Aktiv" (DFA), crypto účet, v příštích dvou týdnech, podle informací poskytnutých Alexej Mojžíšův, Ruska náměstek ministra financí. To bude druhé čtení pro DFA bill a Mojžíšův předpokládá návrh zákona musí být schválen beze změn. Kromě toho, Mojžíšův uvedl, že úřad měl vyčistil cestu pro odlišné právní předpisy pro počáteční mince nabídky prostřednictvím samostatného oddílu na crowdfunding zákon. Abych to shrnul, za měsíc, Rusko bude mít dvě crypto právních předpisů: DFA a crowdfunding účet.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Euroclear má v úmyslu vyvinout zkušební blockchain platformy

Depozitář cenných papírů firmy, Euroclear, oznámila svůj záměr vyvinout zkušební blockchain platformu pro poskytování a vypořádání Evropské obchodní cenné papíry (ECP). Hodnota transakcí s cennými papíry vypořádány Euroclear v roce 2018 činil 791 bilionu dolarů ($885.48 bilionů dolarů), zatímco drží aktiva v hodnotě 28,8 bilionu dolarů ($32.24 bilionů) v průměru.

Vypořádání služeb také prozradil, že to má úspěšně dokončil proof-of-hodnota studia na blockchain platformy zaměřené na ECP. Dalšími účastníky projektu jsou "Velké čtyřky" auditor EY, Evropské Investiční Banky, a španělská Santander.

Blockchain platforma bude pomáhat v průběhu celého procesu vydávání a vyřizování Ecp, které jsou v podstatě nezajištěné krátkodobé dluhové vozidla prodávány prostřednictvím banky nebo podniky. Trh s ECP se odhaduje na $1.20 bilionů.

Tisková zpráva dále uvádí, že "na základě úspěchu této iniciativy, Euroclear má v úmyslu přejít na pilotní fázi brzy."

Blockchain, platforma se očekává, že ušetřit čas tím, že zamezují složité postupy vypořádání, které jsou mezi účastníky trhu s použitím kombinovaného systému.

Euroclear je dále rozvedeno, že: "Jiné klíčové výhody tohoto blockchain řešením by bylo úplné transparentnosti a sledovatelnosti ECP emise související činnosti [...] takže ECP stejný den vydání nový tržní standard."

 

IBM inovuje své blockchain platforma běží na AWS a Azure

IBM úspěšně aktualizován jeho blockchain Platforma pro běh na několik cloudových sítí, včetně Amazon Web Services (AWS) a Microsoft Azure. Předchozí verze byla k dispozici pouze pro IBM cloud uživatelů. Multi-cloud platforma bude nabízena prostřednictvím Kubernetes, software usnadňuje škálovatelnost blockchain sítí.

Největší změna v poslední multi-cloud framework je to, že IBM Blockchain Platformy 2.0 podporuje interoperabilitu. Multi-cloud platforma umožňuje blockchain povolit uživatelům spravovat přes několik cloudových sítí, včetně těch s obrovskými rozdíly v úrovni ochrany osobních údajů.

Ohledně interoperability, IBM Blockchain ČTÚ Gari Singh řekl: "chceme, aby na společnost XYZ, ale XYZ má smlouvu s Azure nebo AWS nebo Oracle," řekl. "Jak můžeme dovolit, aby se ti lidi připojení peer - [uzel] se připojit k síti a jak můžete podpořit, že?" [...] Nyní můžeme skutečně využít všechny skvělé věci, které jsou v Hypeledger Tkaniny, a můžeme podporovat vás tam, kde musíte být. A můžeme také pomoci podporovat sítě, které chtějí pracovat s IBM, ale mají i další členové, že ne."

IBM je blockchain platforma může být považován za jinou verzi Hyperledger Tkaniny, open source projekt hostitelem Linux Foundation. Podstatnější je, že obě platformy jsou stejné. Nicméně, IBM platforma nabízí další nástroje, které mohou být snadno přístupné. Nástroje zjednoduší proces nastavení permissioned sítě, pomoc s vhodnými úkoly, jako je vytvoření konsensu postupů a přiřazení ovládání.

 

Italské banky realizovat DLT tech od Března 2020 spustit setká

Začátek v Březnu roku 2020, italské banky budou zaměstnávat blockchain řešení pro spuštění odsouhlasení. Italské Bankovní Asociace (ABI) bylo uvedeno, že italské banky se začlenit distribuovanou knihu techniky (DLT) do in-house procesy, zlepšit mechanismus vypořádání. Zaměstnávání blockchain je také očekává, že k posílení jasnosti ve vztazích mezi bankami a účinnost korespondence mezi protistranami.

Tento plán realizovat blockchain je součástí rozsáhlé iniciativy s názvem Spunta Projektu, který je blockchain mezibankovním platforma založená na R3 konsorcia podnikové úrovni open-source distribuované účetní knihy platformu. Na Spunta Projekt je řízen ABU Laboratoř, která začala zkušebně Spunta v únoru. Ve stejném měsíci, Spunta té soudu o 18 bank, které představují 78% italského bankovního sektoru založené na počet zaměstnanců.

ABI je blockchain-couval mezibankovním platforma dokončila svou zkušební fázi v říjnu 2018, se zapojením 14 tuzemských bank. Blockchain id aplikace také předpokládá, že pomoc v konkrétní aspekty bankovní činnosti, které obvykle zahrnuje několik složitých rozdíly, jako jsou ukládání dat na více uzlů sdílí mezi banky s pracovní chytrých smluv.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: