NÁS Plácne Rusko Se Další Kolo Sankcí

 

V úterý, Trump správy facku Rusku dva nové sankce, montáž diplomatický tlak, jak NÁM zákonodárci vyzval k nasazení výkonnější opatření paralyzovat ruskou ekonomiku. Za prvé, Ministerstvo Financí USA na černé listině, několik ruských podniků, a vysoce postavených osob za porušení zákazu obchodu s ropou se Severní Koreou, a porušil AMERICKÉ zákony proti kontaktu s Ruskem je inteligence divize – Federální Bezpečnostní Služby.

Sankce podtržítko administrativa USA je snaha zabránit Rusku, aby se z kybernetických útoků, volební manipulace (nedávná výzkumná zpráva Microsoft odhalil, že ruští hackeři se zaměřují volbách), a další aktivity. To také odráží odhodlání AMERICKÉ administrativy v náročných Kremlu. Zejména, sankce vyhlášené AMERICKÉ Ministerstvo zahraničí začátkem tohoto měsíce došlo včera.

Úředníci AMERICKÉ administrativy odhalila, že poslední kolo sankcí bude mít vliv na více než 200 ruských firem, jednotlivců, bank, finančních institucí a vládních úředníků, včetně prezidenta Vladimira Putina nejbližších spojenců a některé z nejbohatších oligarchů. Lodní společnosti, který se vzepřel sankce USA a dodané ruské ropy do Severní Koreje bude nejhůře postiženy. Navíc, mořské společnosti zabývající se ruská armáda bude také čelit teplo z těchto sankcí. Zejména Vladivostok-založené cév, působí na Ruském Námořní Logistika Co. a Gudzon Shipping Co., cílem AMERICKÉ administrativy, jak se provádí loď-loď převod oil severokorejské lodě.

Úředníci státní správy, jsou však znepokojeni skutečností, že potřebují ruské spolupráce v otázkách týkajících se Íránu, Severní Koreje a Sýrie.

 

Dopad nových sankcí

Během několika posledních let, FDI (přímé zahraniční investice) do Ruska se snížil výrazně. Rubl často vrhal vždy, když nová vlna sankcí jsou vyhlášeny. V dubnu, AMERICKÉ sankce proti Putinovi nejbližší přátelé ovlivněn jeden z světa je největší výrobce hliníku; narušuje tržní hodnoty ruských akcií, a ničit bohatství ruských oligarchů o desítky miliard dolarů.

Včera ruský Ministr Hospodářství Maxim Oreshkin uznal, že nejnovější kolo amerických sankcí by se dal rubl pod tlakem ještě jednou, podporovat odliv kapitálu v měsících. Oreshkin také navrhl, že je třeba snížit hospodářský růst outlook. On je první vládní úředník veřejně připustit, že ruská ekonomika je na špatné záplava, zatímco další vládní úředníci mají napilno obviňovat volatilita trhu pro rubl se dotýká jeho nejnižší úroveň od roku 2016.

Oreshkin řekl, "otázka sankcí téma krize, které vidíme v Turecku, pokračující problémy v Argentině a Brazílii, všechny tyto budou jednoznačně mít vliv na ruském trhu."

Jako měna se trhy začaly ceny amerických sankcí, rubl začal klesat. Ministerstvo Financí již dříve počasí rublu obchodu mezi 61 za dolar v roce 2018, a mezi 63 a 64 pro příští rok. Nicméně, po nové kolo sankcí, rubl klesla na úroveň 67.70, pokles o více než 8%, zatím v tomto srpnu.

Technicky vzato, páru USDRUB je ve firmě uptrend, jak je znázorněno na obrázku výše. Indikátor MACD je také v pozitivní oblasti. Tak, další uptrend v páru USDRUB lze očekávat.

Ekonomika Ministr také věří, že rubl bude dál oslabovat v příštích 12 měsících, a má zdobené prognózu ekonomického růstu na 1,9%, což je o 1,8%.

Oreshkin vysvětlil, "Jsme pravděpodobně revidovat letošní hospodářský růst (prognóza) mírně z 1,9 procenta na 1,8 procenta. Změny budou především kosmetické."

Nicméně, Ekonomika Ministr se domnívá, že zahraniční investoři v ruské státní dluhopisy nebude zvyšovat tempo prodeje, jako již dumpingové jejich dluhopisy dříve kvůli hrozbě sankcí USA. Inflace je proto očekává nárůst, v důsledku špatné sklizně obilí a slabý rubl.

To by mělo být poznamenal, že američtí zákonodárci nejsou spokojeni s opatřeními přijatými Bílý Dům ochromit Rusko, a chci Trump správy je zaměřit ruské vládní dluh. Omezením nákupu ruských státních dluhopisů, investoři, banky a další finanční instituce, američtí zákonodárci se domnívají, že Moskva je schopnost sloužit svému dluhu a fond jeho činnosti by mohly být ohroženy. To může být katastrofální pro ruský rubl.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: