Libra Stoupá na Naději, že Prozatímní Dohoda s EU

 
Měny plošně klesl vůči americkému dolaru na minulou středu, hned poté, co Janet Yellen, USA Fedu, oznámil 25 bazických bodů zvýšení úrokových sazeb. Prohlášení Fedu naznačující možnost až tří zvyšování sazeb v roce 2017, vzhledem k tomu, Donald Trump je politika vyšší výdaje na infrastrukturu, daňové slevy, a deregulace, zrychlil vzestup Dolar. I komoditních měn, jako Australský dolar a novozélandský dolar, byly schopny se postavit proti náporu. Nicméně, to bylo ne tak v případě měny kříže. Několik z nich, včetně GBPNZD měnového páru, zůstala bez pohnutí. Nicméně, ve dnech, které přijdou, očekáváme GBPNZD dvojice se pohybovat směrem nahoru z důvodů uvedených níže.

Libra je v současné době řídí vývoj týkající se Brexit, spíše než ekonomické údaje. Možnost "měkké" Brexit již vzplanul naději, že win-win situace pro obchodní zařízení ve velké BRITÁNII a v Evropě. Dále Sněmovna Lordů vyjádřil o prozatímní dohodu s Evropskou Unií tak, že UK by mít volný přístup na evropské pevnině trhu, dokud Brexit jednání se dokončil. Tam je také rostoucí konsenzus mezi politiky ve velké BRITÁNII, že dva roky nebude stačit, aby se dospělo na věrohodné jednat po Článku 50 se spustí. Jakékoli prohlášení nebo zprávy, které se odchyluje od "tvrdých" Brexit má tendenci tlačit Kila vyšší.

Minulé úterý, britský Národní statistický Úřad oznámil, že spotřebitelské ceny ve velké BRITÁNII vzrostl o 1,2% y-o-y v listopadu. Analytiků odhaduje 1.1% nárůstu spotřebitelských cen index čtení.

Oznámení o zvýšení úrokových sazeb Fed snížil atraktivitu Nový Zéland dolar jako carry trade měny. Referenční úroková sazba v Nový Zéland je v současné době 1.75%. Investoři se očekává, že pomalu odvíjet dlouhé pozice v Kiwi dolar v následujících týdnech a měsících, podle očekávání tří zvyšování sazeb v roce 2017.

Na GBPNZD dvojice je v současné době obchodování v blízkosti prokázáno, podpora úroveň 1.7880. Indikátor RSI zůstává nad čtení 50. To odráží bullishness na kontě pár. Takže, můžeme očekávat, že GBPNZD pár begin jeho vzestupný trend v krátkodobém horizontu.

Na základě výše uvedené analýzy, Forex obchodník může trvat dlouhou pozici v GBPNZD dvojice blízkosti 1.7880, s příkazem stop loss níže 1.7820. Dlouhé pozice může být prodáván v blízkosti 1.8050.

Podobně, binární obchodník může získat z pravděpodobného trendu z GBPNZD pár investováním do high (ekvivalent call opce) smlouvy, které nabízí renomovaných binární makléři. Investice může být provedeno tak dlouho, jak GBPNZD páru se obchodování v blízkosti úrovně 1.7920. Obchodník by měl ujistěte se, že smlouva zůstává v platnosti po dobu jednoho týdne od data investice.

Nejnovější články: