Jižní Korea Sledovat Hovězí Dodavatelského Řetězce Pomocí Blockchain

 

Po zbývající v červené pro dva po sobě jdoucí dny, crypto trhu je slabé oživení. Pokud Bitcoin (BTC), což bylo obchodování v blízkosti $4,750 v době psaní tohoto článku, leze zpět nad $6,000, výtěžnost by měla být považována pouze jako příležitost k východu a vyhnout se dalším ztrátám. Dříve včera, Bitcoin klesl o $4,200, dolů více než 75%, neboť rekordní výši 20 000 dolarů. Jedním z důvodů pro klesající trend je, že američtí regulátoři vyšetřují, zda impozantní rally v loňském roce byl výsledek manipulace s trhem.

AMERICKÉ Ministerstvo Spravedlnosti se ptát, zda velké obchodníky nebo velryb používá stabilní mince upínání, kontroverzní crypto prohlašoval, že být podpořena americkému dolaru na 1:1 základ, aby pozvedla Bitcoin. Podle Bloomberg news, Komoditní Futures Obchodování Komise, byla také předvolána postroje a Bitfinex, která má několik společných manažeři ve své řídící struktury, v prosinci.

 

Vládní iniciativy na úrovni

Největší tisková agentura v Jižní Koreji, Yonhap oznámil, že jihokorejská vláda bude zaměstnávat blockchain technologie pro sledování hovězí a nabídka potravinového řetězce dat pro zákazníky. V pilotním programu bude představena společně Ministerstvo Vědy a informačních a komunikačních technologií a Ministerstva Zemědělství, výživy a Záležitostí Venkova, blockchain technologie byla začleněna. Program zkušební fáze je plánováno na prosinec, a oficiální zavedení systému je plánováno na leden 2019.

Podle Yonhap, ministerstev v úmyslu zaměstnat DLT "sledovat hovězí prostřednictvím dodavatelského řetězce, poskytnout spotřebitelům informace o zdroj jejich potravy."

Singapur Měnový Orgán (ŘO), centrální banka země, rozšířila své regulační režim pro platební procesory obsahují konkrétní kryptoměny pod jeho jurisdikci. Nové Platební Služby, Bill (PSB), předložené Parlamentu Ong Ye Kung, Člen MAS Rada a Ministr Školství, je určena k nahrazení dvou stávajících právních předpisů, Zákona o Platebním styku (Dohled Zákon) (PS(O)) a Peníze-Změna a Převod Podniků Act (MCRBA).

Nejnovější návrh zákona, který prochází již dvě veřejné konzultace od srpna 2016, byla údajně navržena tak, aby lépe chránit peníze zákazníků, boj proti terorismu, financování, a posílit kybernetickou bezpečnost. V kryptoměna domény, e-peněženky a digitální platební poukázky jako GrabPay, Bitcoin (BTC) a Ethereum (ETH) se očekává, že budou ovlivněny. Oba PS(O)a MCRBA bude zrušena, když nové, efektivnější PSB vstoupí v platnost do konce roku 2019.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Swift Indie spolupracoval s fintech firmy, MonetaGo, rozvíjet distribuované účetní knihy (DLT) sítě, strukturovaná tak, aby se zvýšila účinnost a bezpečnost finančních produktů. Swift Indie je joint venture mezi společností SWIFT SCRL (Společnost pro Celosvětovou Mezibankovní Finanční Telekomunikaci) a několik hlavních Indických a mezinárodních bank, včetně Bank of India a HDFC Bank. Organizace také poskytuje služby zasílání zpráv na domácím trhu infrastruktury, banky a korporace.

Inovativní program, na základě finanční služby, síťové technologie MonetaGo, budou začleněny s normalizovanou finanční zprávy od Swift. Banky se má nainstalovat kolektivní distribuovány velkoobchodní síť, která potvrzuje předpoklady o odvětví na úrovni správy věcí veřejných, bezpečnosti a informace o ochraně osobních údajů ke zlepšení účinnosti a bezpečnosti svých finančních produktů a procesů.

Ping An Bank, dceřiná společnost Čínské Ping An Insurance Group, plánuje zavést blockchain, cloud a Internet Věcí (IoT) na základě boutique banky. Boutique banka je chápána jako služba, investiční banka s více individualizované služby, než větší podniky. Román boutique banky bude záviset na technických a inovačních dovedností a finanční široké možnosti Ping An Group nabídnout integrovaný finanční služby pro podniky prostřednictvím "SAS" dodavatelského řetězce služby platforma Ping An Bank. SAS platforma bude poskytovat pravosti obchodů.

Lidové Daily hlásí, že Ping An Bank prochází příval obchodní změny s podporou finanční technologie, včetně umělé inteligence (AI), Big Data, blockchain, a cloud computing, aby "zajistily, low – cost, efektivní a personalizované služby vládních institucí."

Japonské Nippon Yusen KK lodní společnost, je umístěn tak, aby spuštění nativní digitální měny pro domácí použití, hlavně platit své námořní zaměstnanců. Tento krok má za cíl minimalizovat námahu a náklady na vyřizování, odesílání a výměně peněz na místní měnu. Digitální měna by být zavěšen na americký dolar, aby zůstali daleko od nežádoucích volatility.

Nippon Yusen KK provozuje 800 plavidel s 20 až 23 posádka zaměstnanců v každé lodi. Většina členů posádky jsou vypláceny v hotovosti. Yusen lodí, aby mezi $40,000 a $60,000 splnit tyto platy a další náklady v hotovosti. Yusen zaměstnává více než 30.000 lidí na celém světě, a velké množství z nich jsou palubní posádky, které patří do různých národů.

Proto je nezbytné, aby chrlit rodák dolar vázáno digitální měny. Nippon Yusen KK pracuje s bankami a vývojáře softwaru k zajištění směnitelnosti digitální měny. Předběžné testy s námořní komunikační systémy, jako jsou satelity, byly úspěšné.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: