JD.com Shromáždění 13% Na Houpačce Na 2. Čtvrtletí Zisk

 

Akcie JD.com Inc. (NYSE: JD), jeden z světa je největší e-commerce platformy založené na prodej, skočil 12.89% nebo $31.50 uzavřel na $30.66 poté, co společnost vyhoupla do zisku ve druhém čtvrtletí fiskálního roku 2019. Společnost také odvál zisk a příjmy odhady analytiků. JD.com také vydal působivou třetí čtvrtletí predikce příjmů.

Peking, Čína-založená společnost, vykázala za druhé čtvrtletí příjmy RMB150.28 miliard eur ($21.89 miliard eur), což představuje nárůst o 22,9% z RMB122.29 miliard dolarů ve srovnatelném čtvrtletí loňského roku. FactSet Konsensu odhad $20.87 miliard za čtvrtletí. Robustní výkon e-commerce podnikání společnosti umožnila překonat očekávání příjmů.

Během čtvrtletí, JD.com vykázala čistý zisk RMB618.8 milionů ($90.14$), nebo RMB0.36 podíl, ve srovnání s čistou ztrátou ve RMB2.21 miliard eur v období minulého roku. Analytici očekávali čistou ztrátu ve výši $6.30 milionů dolarů za čtvrtletí. června. Kromě jednorázových poplatků, upravený zisk byl RMB2.30 za akcii ($0.33), bití FactSet odhad 0,06 dolaru na akcii.

Segment-moudrý, produkt, příjmy vzrostly o 20,8%, zatímco čistý služeb tržby vzrostly 42.0%.

Výsledky za druhé čtvrtletí, byly posíleny společnosti úspěšné. června 18. výročí prodeje, propagační akce, která trvala 18 dnů, od 1. června do 18. června. Zejména, během každoroční prodejní akce, luxusní módní značka Prada představila první strany vlajkový obchod na e-commerce platforma JD.com nabídnout tři klíčové značky, a to Auto, Boty, Prada a Miu Miu.

Společnost je generální ŘEDITEL Richard Liu vysvětlil důvody pro silný výkon v druhém čtvrtletí: "Zdůraznila naše úspěšné. června 18. výročí prodejní akce, JD silný výkon ve druhém čtvrtletí dále prokázána odolnost naše vynikající obchodní model ve vysoce konkurenčním odvětví. JD je závazek přinášet uživatelům co nejlepší celkový zážitek z nakupování pokračuje k vítězství nad spotřebitelů mindshare. Budeme i nadále zaměřena na využití technologie a inovace k posílení naší nabídky, zvyšovat efektivitu a řídit hodnotu podniku pro akcionáře na dlouhou dobu."

Na konci druhého čtvrtletí, JD.com měl 321.30 milionů roční aktivní zákaznické účty, z 310.50 milionů dolarů ve srovnatelném čtvrtletí loňského roku.

Společnosti CFO Sidney Huang vypracován na dopad inovativních technologií na jeho výkon. Huang řekl: "Naše úspory z rozsahu a inovativní technologie jsou hnací provozní efektivitu a další posílení naší obchodní model. Při pohledu do budoucna, budeme nadále investovat do uživatelské zkušenosti a naše talentované pracovní síly pro další růst podnikání a vytvářet hodnotu pro všechny zúčastněné strany."

Během druhého čtvrtletí společnost napuštěné partnerství se zabývá luxusních značek jako je například Moruše, Prada, italská značka obuvi Giuseppe Zanotti. Dle JD.com je zisk zpráva, od dubna, více než 20 luxusní módní domy začaly používat jeho platformu prodávat své výrobky.

Podobný Amazon Prime Členství, JD.com také nabízí placené členství, program s názvem JD PLUS. V červnu, společnost vstoupila do spolupráce s 19 globálních hotelových značek, jako jsou InterContinental Hotels a Resorts a WANDA hotels and resorts udělit speciální slevy pro členy a propagační nabídky JD PLUS členy.

Pro třetí čtvrtletí, JD.com očekává tržby v rozmezí RMB126 miliard RMB130 miliard eur, což odráží růst mezi 20% a 24% ve srovnání s 3Q18.

Houpačka na zisk ve druhém čtvrtletí zisk porazil, a pozitivní Q3 výhled předpokládá se, že držet skladem optimistický v krátkodobém horizontu.

Historický cenový graf ukazuje, že zásoby uzavřela nad jeho 50-denní klouzavý průměr. Navíc, Chaikin money flow ukazatele má pozitivní čtení. Jako výsledek, můžeme očekávat, že akcie se pohybovat nahoru v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: