Investoři Čekají na Aktualizace na Ethereum Protokol, na Devcon3

 
Kromě pár dní v posledních dvou měsících, ETHUSD pár zůstal v pásmu mezi $280 a 300 dolarů. Zákaz Bitcoin výměn a ICO (Počáteční Cívky Nabídky) v Číně byly z velké části zodpovědné za rozsah vázán pohyb. Dále, zájem investorů směrem k Ethereum klesl v Jižní Koreji, hlavní kryptografických měny na trhu, po krypto měny jako Z hotovosti a Qtum se zvedl k výtečnosti. Nicméně, jak je uvedeno pod, pozitivní vývoj týkající se Ethereum se očekává, že k pohonu ETHUSD pár na týden dopředu.

Popularita Ethereum je rostoucí v non-tradiční crypto měny trzích, jako jsou USA. Minulý týden, USA Ethereum trhu vyfoukl Jižní Koreje, aby se stal největším Ethereum trhu s 33% podílem na trhu. Jako crypto měna, investoři mohou být dobře vědomi off, výměny v Jižní Koreji dominuje crypto měny průmyslu. I když NÁS tlačil Jižní Korea na druhé místo, přesto, že poptávka po Ethereum nadále roste v Jižní Asijský národ. Úspěch Byzance těžké vidlice má také přispěl k popularitě Ethereum na trhu v USA.

JP Vergne, profesor na Ivey Business School, řekl, že developer aktivita je jedním z rozhodujících ukazatelů pro odhad ceny trend crypto měn. Činnost Ethereum společenství byla chvályhodná v roce 2017. Inovace jako druhá vrstva Plazmy řešení poskytuje vhodnou platformu pro rozvoj decentralizované aplikace. Enterprise Ethereum Aliance, která zahrnuje instituce, jako Sberbank Ruska, se začali vytváření aplikací kolem Ethereum sítě. Že se zvýšila vyhlídky na zvýšení ceny Ethereum mince, jejichž tržní kapitalizace se zvýšil z pouhých 72 milionů dolarů na $28 miliard v roce 2017. Platforma vytvořená Sber banka očekává, že vliv na růst v podnikovém sektoru.

Později tento týden, crypto měny vývojáři po celém světě se očekává, že k účasti na Devcon, každoroční událost se konala v Cancún-Mexiko, aby diskutovali o vývoji v crypto měny arena. Investoři budou pozorně sledovat akce pro aktualizace na Ethereum protokolu. Čtyřdenní Devcon3 události, který byl vyprodán v červenci, funkce 128 návštěv celkem. Několik top Ethereum platforma technologů, včetně tvůrce Vitalik Buterin, Cornell University profesor Emin Zbraň Sirer, a Ethereum Name Service (ENS) developer Nick Johnson jsou naplánovány na řešení top problémů, kterým čelí sítě. Všechny skutečnosti zde uvedené míchá zájem v Ethereum mince znovu.

V USA, tam je těžkou kritiku a opozici, aby se některé změny, které jsou plánovány být dosaženo prostřednictvím daňové reformy. Národní Asociace z Home Stavitelé slíbil, že porazit daňové reformy se očekává, že vliv použití odpočty hypoték. Podobně, změny jednotlivých odchodu do důchodu úspory jsou čelí rostoucí kritice ze strany opozice. Tedy, obavy z možného zpoždění daň, oprava se obrátil na americký dolar slabý proti Ethereum.

Na ETHUSD pár se obchoduje nad silnou podporu na úrovni 294. Dále, stochastický oscilátor začala vycházející z blízkosti přeprodané oblasti. Tedy, předpokládáme pokračování současné rally. Další významný odpor pro crypto měna je na 346.

Aby bylo možné těžit z blížící se rally, uvažujeme o nákupu call opce z binární broker, který je ochoten nabídnout týdenní období platnosti. Za předpokladu, že najdeme vhodný smlouvy, investice bude při ETHUSD pár obchoduje v blízkosti $297 v některém z velkých crypto měn jako Bithumb, Coinone, Bittrex, atd.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: