IBM X-Force Red Odhaluje Blockchain Bezpečnostní Nástroj na Testování

 

Kryptoměna trhu zvrátit trend včera jako Bitcoin (BTC) shromáždil zlomit nad $3,800 úroveň znovu. Na své cestě vzhůru, předzvěst budoucích kryptoměna sektor vytáhl další altcoins z červených čísel. Zatímco Ethereum (ETH) a Ripple (XRP) získala 1,7% každého obchodu na $138.26 a $0.32, respektive EOS (EOS) získal 3,5% na obchodu na $3.80. Další významné altcoins zaznamenal působivé zisky za posledních 24 hodin: Litecoin (LTC-$55.72, a to až o 6,5%), Binance mince (BNB-$14.77, 14%), IOTA (IOTA-$0.28, 1.28%) a Ethereum Classic (ETC-$4.42, 4.45%).

 

Vládní iniciativy na úrovni

Argentina se spolu-investovat do blockchain související ventures

Vláda Argentiny rozhodla co-investovat do blockchain související s podniky, které jsou podporovány Binance Labs a LatamEx, latinsko-Americké crypto exchange. Binance Labs, investiční dceřinou společností top cryptocurrency exchange Binance, nedávno zvolený Buenos Aires, hlavního města Argentiny, například latinsko-Americké centrum pro nadcházející sezónu Binance Labs Inkubační Program.

Po oznámení, Ministerstvo Výroby a Práce uzavřela dohodu s Binance investovat až $50,000 a každý investiční projekt. Argentinská vláda bude financovat maximálně 10 blockchain podniků každý rok po dobu čtyř let termín každý rok. Projekty budou financovány z prostředků Zakladatelů Laboratoře, blockchain accelerator Argentiny.

 

Rusku legalizuje zákona, který bude poskytovat domácí crypto předpisů

Státní Duma (ruský nižší legislativní domu), ve znění pozdějších předpisů ruské Federace pro Civilní Kód na digitální práva ve druhém čtení.

Pokud jde o návrh zákona, Vjačeslav Volodin, předseda Státní Dumy, řekl: "Toto je nový prostor pro naše práva, protože to je pro nás důležité, upevnit základní pojmy."

Návrh zákona byl rychle vzat v úvahu poté, co ruský Prezident Vladimir Putin trval na tom, že to na základě priorit. Konkrétně Putin nařídil vytvořit crypto související předpisy od 1. července 2019.

Tento poslední krok stanoví nápad digitálních práv. Návrh zákona říká, že: "Provádění, odstraňování, včetně převodu, zastavení, zatížení digitální právo jinými prostředky nebo omezení dispozici digitální práva jsou možné pouze v informačním systému bez použití třetí strany."

Návrh zákona zavádí ručení v používání chytrých zakázky nebo "sebenaplňující" jednání.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Ibm X-Force Červená zahajuje blockchain bezpečnostní služby.

IBM je tým cyber bezpečnostních expertů, s názvem X-Force Červená, zavedly nový blockchain screeningové zařízení, které může pomoci při identifikaci slabých míst a zvýšení bezpečnosti širokou škálu řešení, která využívají rychle rostoucí rušivé technologie. S využitím přísné bezpečnostní a kódování znalostí X-Force, Red zranitelnost skenery, zařízení posoudí, jak back-end mechanismy slouží k manipulaci s blockchain sítě a skutečné knihy ekosystému.

S globální výdaje na blockchain prostředky očekává, že hit $ 9,7 miliardy do roku 2021, podíl blockchain nasazení je pravděpodobné, že výrazně zvýší ve všech odvětvích.

IBM X-Force Červená se odhaduje, že 70% blockchain řešení závisí na konvenční systémy pro back-end postupy, jako je například ověření, zpracování informací a aplikace programovací rozhraní (Api). Blockchain Testování Služby X-Force, Red bude zkoumat všechny fáze nasazení, jako jsou řetězce kódu, veřejný klíč rámce, a hyper knihy. X-Force Červená bude také zkušební backend postupy, programy, software a hardware, systémy pro správu sítí a řízení přístupu.

 

První realitní transakce na blockchainu dokončena v Švýcarsko

Blockkimo Ltd, blockchain powered majetku transakce platformy, proptech společnost Elea Labs Ltd. a digitální aktiva servisní firmy Swiss Šifrovací Tokeny Ltd. dokončili blockchain na základě realitní transakce, první svého druhu ve Švýcarsku. Hodnota nemovitostí dohodu, která zahrnovala restauraci a 18 bytů, CHF 3 milionů dolarů (2,98 milionu).

Nemovitost má údajně být tokenizovaný, což znamená, že finanční hodnota nemovitostí je nyní digitálně odráží jako žetony na Ethereum (ETH) blockchain. Vývojáři CryptoFranc (XCHF), stablecoin vázáno na Švýcarský frank, podpořil jednání s cílem předcházet cenové volatility spojena rizika. Elea Labs nabízí informace o vlastnostech, které taková, že každá vlastnost má svůj vlastní rozlišovací způsobilost, nebo "Vlastnost DNA."

Martin Schnider, generální ŘEDITEL Elea Labs, řekl: "V budoucnu, Nemovitosti DNA umožní transparentní digitální due diligence a také zjednodušit, urychlit a snížit náklady na procesy napříč celou realitní průmysl."

Blockimmo údajně plánuje prodat tokenizovaný vlastnosti prostřednictvím "veřejné crowdsale." Navíc, majetek tokeny jsou předpokládané, které mají být uvedeny na regulované burze ve druhém čtvrtletí letošního roku.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: