Kanadský Dolar Se Vrhá Na Ropu Výprodej

 

Kanadský dolar začal oslabovat včera proti mnoho z jeho G10 soupeři, protože investoři se stal strach nad zvyšovat US-Čína obchodní napětí, a to navzdory vydání optimistické ekonomické údaje. Zejména, kontrakce ekonomiky v polovině první čtvrtletí je také udržet loonie mírně medvědí, i když měna zůstává v kladném teritoriu zatím pro tento rok. V posledních 24 hodinách, USD/CAD se shromáždil z 1.3425 na 1.3500, než upevnění na 1.3470 úrovně.

Na ekonomické frontě, investoři obdrželi pozitivní data maloobchodní tržby. Podle Statistics Canada, maloobchodní tržby vzrostly o 1,1% v Březnu, z 1% v předchozím měsíci. Automobilové tržby vzrostly o 1,7% v Březnu, z 0,7% v předchozím měsíci. Velkoobchod vzrostly o 1,4% v Březnu, což představuje nárůst od slabé 0,2% v únoru. Všechna tato čísla překonala odhady analytiků.

I přes uvolnění pozitivní data, Kanadský dolar byl schopen získat proti platidla a další hlavní měny jako investoři jsou znepokojeni pokračující obchodní válka mezi USA a Čínou.

Například v Kanadě je v podstatě komodita na export orientované ekonomiky, zpomalení globálního kapitálu nebo obchodních bezprostředně dotýká země, která je již spuštěna schodek běžného účtu.

Ekonomika země je již snaží rozšířit svižným tempem. V únoru, země ekonomika se snížil o 0,1%, a nejsou tam žádné známky oživení v dalších měsících.

Kromě toho, prudký pokles cen ropy je také udržet loonie slabé. Červenec West Texas Intermediate (WTI) ropy futures klesly o 5,91% nebo $3.63 uzavřel na $57.80 za barel na NYME (New York Mercantile Exchange). Měny oddech, ceny zemního plynu (červenec futures) se zvýšila na 1,77%, nebo $je 0, 045 $2.59 za milion Britských tepelných jednotek (Btu).

Měsíc skončí s měnová politika zasedání Bank of Canada, vydání první čtvrtletí, údaje běžného účtu, a průměrný týdenní výdělek údaje o trhu práce.

Politický vývoj a prudký pokles cen ropy se očekává, že držet Kanadský dolar slabý v nadcházejících dnech.

USD/CAD cenový graf naznačuje, že pár prolomil nad klíčovou rezistenci na 1.3425, který bude nyní působit jako podpora. Měnový pár se pohybuje ve vzestupném kanálu, zatímco stochastic indikátor je v býčí zóny. Jako výsledek, můžeme očekávat, že měnový pár bude pohybovat v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: