GE Jako Citigroup Předvídá Smysluplný Obrat

 

Akcie General Electric (NYSE: GE) posílil v posledních dvou obchodních seancí po Citi analytik Andrew Kaplowitz vydala optimistickou zprávu o budoucnosti společnosti, zatímco opakuje jeho "buy" rating. Zejména, Kaplowitz je třetí analytik v řadě mluvit pozitivně o GE poté, co forenzní účetní a informátor Harry Markopolos obvinil společnost z $38 miliard účetních podvodů.

Kaplowitz, po setkání s GE CEO Larry Cole, uvedl, že on je optimistická o GE obrácení perspektivy. I když uznává, že GE je stále ještě není zcela mimo nebezpečí, Kaplowitz poznamenal, že GE krátkodobé cíle průmyslové volného cash flow plus nebo mínus 1 miliarda dolarů a EPS v rozmezí od $0.55 $0.65 jsou dosažitelné.

Analytik poukazuje na to, že prvořadým cílem společnosti je minimalizovat riziko pro jeho rozvahu a zefektivnit své podnikání. Věří, že investoři mohou být podkopává pokrok GE v dosažení těchto cílů, a to navzdory obavám ohledně probíhající americko-Čínské obchodní války. Kaplowitz vyzdvihl zlepšení v hlavních obchodních divizí, kromě toho, aby lépe zaměřit se na řízení společnosti.

V poznámce pro klienty, Kaplowitz řekl: "dlouhodobé, GE dráhy pro zlepšení výsledků v roce 2020 by mohlo být více výrazné, než si myslíme, že někteří investoři ocenit vzhledem k tomu, co se zdá být rostoucí zaměření na zásadní změny v provozních a řídících postupů, které mohou řídit lépe a více konzistentní výsledky v průběhu času."

Dříve tento týden, další dva analytici otřela polovině srpna zpráva Markopolos obvinil průmyslový gigant z účetních podvodů. V jeho 175-stránkový dokument, Markopolos varoval investory z účetních podvodů "větší než Enron a WorldCom v kombinaci." Nicméně, Deutsche Bank analytik Nicole DeBlase a Wolfe Research analytik Nigel Coe zamítl nároky. DeBlase se domníval, že Markopolos zpráva není přesvědčivé a "nedostatečně odůvodněné." Coe prohlásil, že zpráva "značky apogee GE nést případ." Opět po dlouhodobé péče pojištění rezervy GE, Coe byl přesvědčen, že "rezervy jsou dobře uzemněn a rozhodně není podvodné." Stručně řečeno, oba analytici kategoricky prohlásil, že Markopolos zpráva není přesvědčit nějaké zůstatek hotovosti nebo rezervy pojistného podvodu.

Kromě toho, v úterý, Danaher Corporation (NYSE: DHR) cena €6,25 miliardy směnek nabízí fond převzetí GE biopharma podnikání. Gordon Haskett analytik John Palcový domníval, že akvizice GE biopharma obchodní společností Danaher nevyvolává žádné pochybnosti. Nicméně, on varoval, že to by nemělo být vykládáno jako býčí katalyzátorem pro akcie GE.

Haskett řekl, "GE zdá se, že pop na libovolné titulek – to není zdravé obchodní vzor. Obchod nikdy nebyl v otázce, podle mého názoru – Danaher koupí BioPharma za nižší než tržní ocenění."

Propuštění z podvodu obvinění popírá potenciální převis pro akcie GE. Danaher zprávou je také pozitivní. Optimismus řízení, je pravděpodobné, že uklidnit investory, kteří viděli více zisku mine a vedení řezů. Jako výsledek, můžeme očekávat, že akcie nadále optimistický v krátkodobém horizontu.

Technicky vzato, akciový našel podporu na 8 úrovní. Na Chaikin money flow ukazatele je také v pozitivní oblasti. Jako výsledek, můžeme očekávat, že akcie ocenit další v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: