Býčí Nastavení pro General Motors

 
General Motors (NYSE:GM), americký gigant s více než dvě stě tisíc zaměstnanců po celém světě a diverzifikované portfolio, je nastavení pro skok jako technické analýzy upřednostňuje pohybovat vyšší.

Nedávné údaje byly negativní pro GM. To bylo do značné míry způsobeno otřesy způsobené Číny Juanů devalvace, což zase přineslo spoustu problémů pro zahraniční společnosti, které prodávají na Čínském trhu: tedy jak GM byl ovlivněn stejně.

V letošním roce, Čína byla svědkem nejnižší růst měly v poslední čtvrt století. Výsledkem je, že GM je Čínské auto tržby jsou na cestě dolů. To je trochu překvapivé, ale jako soupeři, jako je Toyota a Honda jsou vysílání opravdu dobrá čísla o prodejích na Čínském trhu. To je jasný signál, že GM má zlepšit jeho místní přístup a podle vedení společnosti, že věci jdou správným směrem.

Co opravdu vyniká je větší technické analýzy obrázek z GM grafy. Pět rok graf ukazuje, že se na trhu vytvořila korekce v posledních jeden a půl let, a to nápravná vlna je plochý. Každý byt má impulsivní tah pro poslední vlna c a nyní se zdá, že impulzivní krok je dokončen.

To je velmi optimistické prohlášení, protože to znamená, že současná $30/share area je příjemný prostor pro odraz, za předpokladu, že byt je dokončen.

Tak to je docela náhoda, jak technická analýza je sladit s fundamentální analýzy. Jak všichni víte, Federální Rezervní systém Spojených Států, vydává rozhodnutí o úrokové sazby ve čtvrtek a akcie by měl skočit přes střechu na "ne výlet" scénář, jak tam je silná korelace mezi úrokovými sazbami a akciovými trhy.

Na základě výše uvedeného předpokladu, že jakákoliv volba by měla být obchodovány po rozhodnutí Fedu, takže naše zarážející cena velmi závisí na tom, že základním faktorem.

Proto jsem při pohledu na nákup call opce pro GM po čtvrteční Fed rozhodnutí, a to pouze v případě, že Fed nemá zvýšení sazeb. Datum vypršení platnosti by měla být do konce září, protože záměrem je, aby trhy stravitelné Fed rozhodnutí první.

Rozhodnutí o úrokové sazby bude následovat tisková konference, tak to je velmi možné, že můžeme najít lepší zarážející cena na tiskové konferenci jako Paní Yellen bude snažit bagatelizovat "ne výlet" rozhodnutí. Čas ukáže.

Nejnovější články: