Bitcoin Čelí Překážce jako Dominance Index Přepětí Posledních 61%

 
Začátkem tohoto týdne, crypto měny král Bitcoin roztrhl nad $7,500 značku poprvé poté, co přišel do existence. Dále je také tlačil crypto měna tržní kapitalizace na maximum $200 miliard. Zatímco investoři jsou velmi šťastný, o tom, jakým způsobem se věci vyvíjejí v crypto arena, investiční poradci a ekonomové bijí na vědomí upozornění. Většina analytiků věří, že Bitcoin je jako bublina, která může prasknout kdykoliv. I když nebudeme kupovat, že argument jako Bitcoin je zásadně odlišné technologie, která umožňuje rychlý převod peněz na téměř žádné náklady, přesto, jakým způsobem Bitcoin posílil v posledních několika obchodních seancí je něco, co studoval pečlivě. Všimněte si, že jsme se zmínil, v naší 25. října zpráva, že BTCUSD bude prudce stoupat. Měli jsme také zmínil náš záměr jít dlouho na $5250+ úrovních. To znamená, že jsme seděli na téměř 50% zisk za týden. Věříme, že nadešel čas, aby účetní zisk. Na základě údajů uvedených pod očekáváme krátkodobou korekci v BTCUSD pár.

Prudký nárůst cen má zajištěno, že Bitcoin dominance index – opatření sloužící k označení procento tržní kapitalizace přispěl k kryptografických měny na trhu – vyrazila výše 61%, opět. Bitcoin dominance index, který byl kolem 90% do Března 2017, klesla pod 60%, po zvýšení popularity jiných altcoins. Jedním z hlavních důvodů pro oživení v popularitě Bitcoinu je oznámení CME a CBOE, dvě největší světové derivátové burzy, k zahájení Bitcoin budoucí výměny do konce tohoto roku. Že se zvýšila poptávka po Bitcoinu od tradičních finančních institucí.

Zejména, LedgerX je pouze CFTC regulované organizace nabízí Bitcoin a další cypto měn, jak nyní. Zahájení Bitcoiny a další krypto měny derivátových smluv o CME a CBOE bude působit jako uznání za Bitcoin a zvýšit jeho popularitu dále v důsledku vstupu institucionálních hráčů.

Nicméně, nepředpokládáme, že nastanou situace, kdy Bitcoin dominance index dosáhne 90%. Poptávka po Ethereum, Bitcoin Hotovosti, Zvlnění mince, a několik dalších altcoins se zvyšuje, jak jsou postavena tak, aby sloužit různé účely. Tak, Bitcoin může mít dominance index mezi 60% a 70% v budoucnosti. To jasně ukazuje, že aktuální cena je zralá na korekci.

Technicky vzato, BTCUSD dvojice čelí odporu na 7230. Indikátor MACD klesá k nulové úrovni. Můžeme tedy očekávat, že hlubší korekci cen.

Krátké pozice vypadá vhodné v tomto bodě v čase. Chceme otevřít krátkou pozici v blízkosti 7100, s příkazem stop loss nad 7400. Pokud dvojice klesá, jak se očekávalo, budeme rezervovat náš zisk blízkosti 6180.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: