Fitch Připomíná, Japonsko je "A", Hodnocení, Otázky, Slabý Výhled

 

Japonský jen posílil vůči dolar se včera a ratingová agentura, Fitch, opustil zemi rating beze změny. Nicméně, outlook vydané ratingovou agenturou není působivé. Nižší než očekávané údaje o obchodu hlásil dříve, dnes také fueled páru USD/JPY je pokles. Od vysoce 108.99, měnového páru klesla na 107.65 v posledních 24 hodinách.

Mezinárodní ratingová agentura Fitch opustil Japonsko je dlouhodobě v Zahraniční Měně Selhání Emitenta Rating beze změny na úrovni "A", což znamená, stabilní výhled. Ratingová agentura vysvětlil, že hodnocení bylo založeno na jeho ekonomiku, která je dobře vyvinuté a bohaté, s vysokou úrovní řízení a robustní veřejných organizací. Fitch uvedla, že vzala rovněž na vědomí země je slabá střednědobé vyhlídky růstu a obrovský veřejný dluh.

Japonsko, podle Fitch, má solidní zámoří financování zařízení, opírající se o trvalý přebytek běžného účtu a také velkou síť zahraničních úvěrů a globální investiční pozice ve srovnání se svými vrstevníky. Fitch také poznamenat, že vnější odolnost je podpořena status rezervní měny země a uznání investorům jako bezpečný přístav.

Agentura také prognózu ekonomického růstu na pokles v roce 2019 po neočekávané robustní expanze v prvním čtvrtletí roku 2019. Fitch očekává, že fiskální rok 2019 HDP růst o 0,8%, podobně jako fiskálním roce 2018, a to navzdory 2.1% růst HDP zaznamenal v 1Q19. Ratingová agentura očekává růst HDP ztratit páry pro zbytek roku a na začátku roku 2020 vzhledem k poklesu exportu a průmyslové výroby.

Fitch zpráva také vysvětlil negativní dopad na obchodní otázky: "Japonsko a další země v regionu jsou vzpamatovává z následků celosvětové obchodní recese spojená s eskalací v USA-Čína obchodní spor. Dodávky komponent do Číny oslabily jako má globální poptávka po kapitálu, zboží z poklesu capex. Pokles globální poptávky po automobilech a přetrvávající nejistoty v NÁS obchodní politiky zhoršují tyto trendy. Další eskalaci globálního obchodu napětí by mohlo představovat významné riziko pro výhled pro Japonsko. Pro Japonsko je část, jeho nedávné zavedení vývozních omezení Korea má zvýšené geopolitické napětí."

Navíc, inflační výhled není pozitivní, stejně.

"Očekáváme, že inflace vyzvednout dočasně po zvýšení daní, do 1,5% do konce roku. Nicméně, s hlubších inflace hybnost (kromě potravin a energií) pod 1%, očekáváme, že celková inflace klesat zpět na 0,8% do konce roku 2020, což je výrazně pod Bank of Japan (BoJ) oficiální 2% cíl."

V tiskové zprávě dnes, Ministerstvo Financí uvedl, že země je sezónně očištěné obchodní deficit byl ¥0.01 bilionů jenů v červnu, z ¥0.62 bilionů dolarů v předchozím měsíci. Analytici očekávali obchodní deficit ¥0.14 bilionů. Zatímco vývoz se zvýšil o 4,8% na ¥6,55 bilionů, dovoz klesl o 4,4% na ¥6,56 bilionů. Na y-o-y základ, vývoz se snížil o 6,7%, což odráží sedmý po sobě jdoucí měsíc poklesu. Analytici očekávali vývoz pokles o 5,6%.

Fitch zprávy a obchodní bilance dat se očekává, že se obrátit jen slabý ve dnech, které přijdou.

Technicky vzato, USD/JPY se obchoduje pod svůj 50-denní klouzavý průměr. Další hlavní podpora se očekává, že pouze v 107.10 úrovně. Dále, oscilátor klouzavý průměr má také negativní čtení. Jako výsledek, můžeme očekávat na měnovém páru se pohybují dolů v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: