Politická Nejistota Udržuje Euro, Dolar, Slabá

 
Nižší než očekávaný růst mezd spolu s nepatrně vyšší, než se očekávalo, míra nezaměstnanosti vyvolal americký dolar výprodej začátkem tohoto týdne. Jednou z měn, která posílila vůči Dolar je Euro a dolar. Lepší, než se čekalo, Index Cen výrobců (PPI) čtení v Eurozóně také pomáhal Euro, dolar zůstal silný. Nicméně, po nahrávání vysoce 1.0828 na 2. února, EURUSD začal klesat. Jedním z hlavních důvodů poklesu je rostoucí obavy o možný vzestup nacionalistické a anti-EU strany ve francouzských volbách. Nicméně, jak je uvedeno níže, existuje několik dalších faktorů, které se očekává, že držet EURUSD na klesající poznámka.

Nadcházející francouzské volby má opět zvýšené politické obavy u mezinárodních investorů. Proto, bezpečné útočiště měny jsou opět v poptávce. Politické riziko má za následek prudký nárůst výnosů z francouzské Oves (Povinnosti Assimilables du Trésor). Je to značný tlak na Euro dolar.

V prvním kole francouzských voleb Marine Le Pen je čekal, že vyhraje snadno. Nicméně, podle politických analytiků, vyhrál druhé kolo by být do kopce úkol pro Le Pen. Ještě, investoři nejsou ochotni riskovat jako paralely lze vyvodit s šokující výsledek Brexit referendum a nečekané vítězství Donalda Trumpa v Prezidentských závod. Takže, investoři se pomalu přesouvá do útočiště investice po prodeji jejich Euro, dolar držení.

Během proslovu na společné ECB a Banka Slovenije konferenci v pondělí, Prezident ECB Mario Draghi uvedl, že CPI (Index Spotřebitelských Cen) čtení je ještě ukázat, znaky podniku stoupat i přesto, že celková inflace se zvedl. Tak, podle Draghi, pokračování stimulační program je nutností. Názor vytvořil ponurý pohled na Euro dolar.

V případě, že Dolar, zatím na trhu má prodávat pouze ve dvou sazeb. Kromě toho, americký dolar se stal více atraktivní pro investory po nedávné korekci. Americká ekonomika je blízko plné zaměstnanosti. Proto, na základě informací uvedených výše, předpokládáme, že EURUSD dále klesat.

Včera EURUSD prolomila klíčovou úroveň podpory na 1.0720. Další významnou podporu pro pár existuje v 1.0420. Hlavní linie MACD indikátor má zkřížené pod signální čáru. To znamená, že prodejci jsou v současné době pod kontrolou. Takže, tam je vysoká pravděpodobnost dalšího poklesu měnového páru.

Forex obchodník může jít zkrat v páru EURUSD blízkosti 1.0680 těžit z předpokládaného sestupný trend. Vzhledem k prudkému poklesu v posledních dnech, příkaz stop loss by měl být povinně umístěn nad 1.0780. Krátké pozice mohou být zahrnuty, když dvojice klesá na minimum 1.0450.

Binární obchodník může koupit nízká nebo pod smlouvu, jak vydělat z páru EURUSD je sestupný trend. Pozice by měla být přijata, když se pár obchoduje nad 1.0680. Navíc umožňují dostatečný čas pro pokles, smlouva by neměla uplynout před sedmi obchodních dnů od okamžiku zakoupení.

Nejnovější články: