Dolar Posiluje Na Silné Non-Farm Payrolls Dat

 

Spojené Státy dolar shromáždil proti jeho hlavní vrstevníky a získal svou ztracenou zemi, v pátek během Evropské seance, protože ekonomika vytvořila vyšší, než se očekávalo pracovních příležitostí v Březnu, následující slabá čísla za předchozí měsíc. Předseda Donald Trump prohlášení také posílil dolar o skutečnosti, že Amerika a Čína jsou jen měsíc od myslitelně "epic" obchodní dohodu.

Údajů Ministerstvo práce odhalilo, že v Březnu se počet non-farm pracovníků zvýšil o 196,000 po nahrávání aktualizovaný 33,000 pracovních míst v únoru. Na rozdíl od 20.000 pracovních míst zpočátku hlásil za předchozí měsíc, ekonomové očekávaný non-farm zaměstnanosti, růst o asi 180.000.

V Březnu míra nezaměstnanosti zůstala beze změny od února a v souladu s ekonom prognózy o 3,8 %. Do Března Práce Zpráva zdůraznila pokračující odolnosti trhu práce a snížení ekonomické zájmy.

Čínská tisková agentura Xinhua oznámila, že v pátek je třídenní rozhovory zaměřené na starosti, jako je transfer technologií, ochranu autorských práv, non-celní iniciativy, zemědělství, a dodržování předpisů. Hodnostáři v čele byly USA Obchodní Zástupce Robert Lighthizer, Čínský vicepremiér Liu On a Ministr Financí Steven Mnuchin.

Od loňského roku, Washington a Peking mají vymáhat cla na více než 360 miliard dolarů v hodnotě zboží, které mají negativní dopad na výrobní odvětví, neboť globální ekonomika zpomaluje. Čína se snaží vyřešit problém tím, že nabízí ke koupi velké množství z NÁS, komodity a přijmout opatření, aby se ukázat, že v zámoří duševního vlastnictví je chráněna.

Devět měsíců uplynulo od obchodu začala válka mezi horní dvě ekonomiky. Proto, oznámení nebylo jásali trhu, který očekával Trump by mohl oznámit, že summit datum inkoust konečné dohody s Čínským Prezidentem Xi Jinping.

Nicméně, Trump byl optimistický ohledně jednání. Po setkání s Liu He, v Pekingu obchodní vyslanec, Trump řekl: "pravděpodobně Budeme vědět během příštích čtyř týdnů. To může trvat dva týdny po tom. Vypadá to velmi dobře."

Investoři tleskali probíhající důkazy o pokrok v americko-čínských obchodních jednání, po nedávné kolo nejvyšší úrovni obchodních jednání. Obě strany vedli produktivní jednání za poslední dva dny, zejména na zásadní problémy, jako je například verš o obchodních a hospodářských smluv.

USA a Čínští představitelé prognóze opatrný optimismus měsíce, ale poslední kilometr se ukázal být nejtěžší, s oběma stranami údajně náročné, jestli a jak sankční cla na Čínské výrobky vybírané Washingtonu v roce 2018 by měla být zrušena. Robert Lighthizer, NÁM Obchodní Zástupce, novinářům řekl, že klíčové otázky je třeba řešit.

Dolar může dočasně viz dále vzhůru proti euru, protože silné job data a optimismus o US-Čína obchodní dohodu.

Technicky, dolar posílil na 1.1217 vůči euru, po poklesu na 1.1245 brzy po zveřejnění údajů. By měl dolar zůstal silný, 1.08, je další úroveň podpory na hodinky. Pár EUR/USD se pohybuje v sestupném kanálu. Navíc oscilátor klouzavý průměr má negativní čtení. Jako výsledek, můžeme očekávat, že pár EUR/USD se pohybovat dolů v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: