Vedoucí Kryptoměna Příběhy pro 28. Května 2018

Kryptoměna trhu zůstává medvědí za poslední týden. Zprávy z vyšetřování Ministerstva Spravedlnosti do údajná cena ovlivňování postupů v kryptoměna trhu se obrátil náladu střízlivý. Nicméně, není tam žádný nechat v přijetí blockchain technologie.

American Express zahajuje blockchain aplikace, aby své Členství ve věrnostním programu. Aplikace, postavené na Hyperledger platforma, umožní, aby obchodníci přizpůsobit nabízí pomocí Členství Rewards body. V některých případech, členové budou moci získat dokonce až 5x obvyklý počet bodů získaných na určité produkty.

Svět je největší prodejce diamantových šperků, Signet Jewelers, se připojil Tracr, diamant blockchain program vyvinutý společností De Beers Group, největší diamant světa horníků. Na Tracr blockchain projektu záznamů diamond, od fáze těžby až po dodání k zákazníkovi, na sdílené distribuované hlavní knihy. To zajišťuje, že diamant nabízí prodejce není připojen k militantní skupiny.

IBM, která pracuje na více než 400 blockchain projektů, oznámila své plány na vytvoření přibližně 1800 pracovních míst v příštích dvou letech. Většina otvorů se bude ve Francii. Nových absolventů vysokých škol a zkušených technických odborníků, kteří budou jmenováni v oblasti IoT, AI, kybernetické bezpečnosti, a blockchain.

Barcelona plánuje vytvořit specializované místo pro blockchain technologie. La Vanguardia, místní média, se uvádí, že tech budovy je plánována výhradně pro startupy související s blockchain technologie. Na 400m2 budovy se bude nacházet v blízkosti Barcelona Tech City, Pier01.

Insurwave, blockchain powered námořní pojištění platforma, je nyní používán obchodně podle AP Moller-Maersk. Platforma byla společně vyvinut EY a Guardtime pomocí pracovní Stůl, blockchain technologie platformy Microsoft Azure.

V Thajsku, Bangkok Bank, největšího v zemi, začne testování R3s Corda platforma v jeho obchodu, financí podnikání. Přesně, banky, které vstoupily do konsorcia v roce 2016, bude používat Marco Polo, obchod, finance platforma vytvořená společností R3 ve spolupráci s TradeIX.

 

Bitcoin (BTC): Pražská plynárenská, české Republiky, energetický gigant oznámil, že to bude začít přijímat Bitcoin jako platební začátku června. Společnost uvedla, že by ráda, aby se přizpůsobil na představy mladé generace. Společnost nebude držet Bitcoiny, ale převést to do fiat měny.

Fundstrat je na Tom Lee opět prohlásil, že Bitcoin bude přes $25,000 mark brzy. Lee je argument vychází ze tří skutečností: náklady na výrobu a replikace Bitcoin, historické cenové pohyby, a zájem od institucionálních investorů. Čtěte více zde a zde.

 

Ripple (XRP): RippleNet získala dalšího klienta na blízkém východě. Kuwait Finance House, jedné z největších bank v Kuvajtu, začne pomocí Zvlnění je blockchain technologie pro provádění přeshraničních plateb. To je první finanční instituce v Kuvajtu k použití Zvlnění je blockchain technologie pro globální platby. Kuwait Finance House je přesvědčen, že technologie se budou zlepšovat své Šaría kompatibilní produktové nabídky. Přečtěte si více zde.
 
 

Naše Forex Obchodování, Plán

Bitcoin Peníze. Na BCHBTC cenový graf naznačuje, že Bitcoin Hotovosti (BCH) je ztrácí sílu proti Bitcoin (BTC). Stochastický oscilátor je v medvědí oblasti. Kromě toho, další důležitou podporu pro cryptocurrency pár je jen na 0.1143. Proto by moudré mít krátkou pozici v pultu.

Můžeme jít krátké v BCHBTC dvojice blízkosti 0.1310, s příkazem stop loss nad 0.1450. Jednou krátkou pozici je otevřel, bychom zvážit umístění koupit, aby v blízkosti 0.1143 ukončit obchod se ziskem.


 
 

Naše Binární Obchodování S Opcemi Plán

Litecoin. Litecoin (LTC) se změnil velmi slabý vůči euru v grafu. Indikátor hybnost má zkřížené pod nulovou úroveň. Proto můžeme očekávat, že LTCEUR pár zůstat makléřského v krátkodobém horizontu.

Pomocí jednoho z našich binární možnosti obchodování účty, můžeme investovat do prodejní opce smlouva, kdy LTCEUR pár obchoduje poblíž eur 97 v kryptoměna trhu. Pro zamýšlené obchodu, vybereme datum kolem 6. června jako datum ukončení platnosti smlouvy.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: