Hewlett-Packard Příjmy Dolů Vzhledem k Silnému USD

 
Hewlett-Packard Company (NYSE:HPQ) oznámila nižší než očekávané tržby tento týden a ceny akcií klesly zhruba 6% během několika hodin. HPQ uvedl, že hlavním důvodem pro pokles výnosů byl silný dolar, který dělal non-US zákazníky, podívejte se do konkurence výrobků.

Silný dolar poškozuje NÁS společnosti, které mají silný podíl na trhu mimo Spojené Státy, jak jsme viděli v nedávné tržby Coca-Cola (NYSE:KO) a Pepsi (NYSE:PEP). Stejný silný dolar otevírá dveře pro další velkou příležitost, a to pro NÁS firmy zaměřit se více na domácí trh pro růst v budoucích prodejů. Co se týče zahraničních trhů, více konkurenční ceny, nebo obalu přidané hodnoty s HPQ produkty mohou pomoci přivést zpět zákazníky.

Technická analýza od listopadu 2012 minima $12.5 oblasti se dnes ukazují, že cena pro HPQ akcie více než ztrojnásobil. To je v souladu s činností hlavní indexy ve Spojených Státech, které nadále vykazují rekordní maxima bez ohledu měnové politiky.

Pohyb vzhůru z těchto minim se zdá být nápravné, a já s tím souhlasím, ale oprava přijde po impulzivní krok. To znamená, že se díváme na běžící korekcí, které je channeling příliš dobře, a to se děje jen když konec je smluvní trojúhelník.

Proto, i přes vyšší úrovně se cena akcie se zdají obchodu teď, líbí se mi vzhůru, tak zavolej možnosti by měly být upřednostňovány stejně.

V tomto případě jsem přednost nákupu sílu, což znamená, že stávkující cena by měla přijít na pohyb nad 40 dolarů/akcii, cena, ukončení, datum vypršení platnosti by měla být koncem týdne, pokud přerušení přijde v první polovině měsíce, nebo na konci měsíce, pokud přerušení přijde v druhé polovině měsíce.

Nejnovější články: