Boeing Přijít o 20 Miliard Dolarů jako Trumf Východy Íránu Jednat

 
Amerického Prezidenta Donald Trump jednostranně stáhl z Obamovy éry jadernou dohodu s Íránem. Rozhodnutí bylo učiněno proti doporučení Evropské spojence. V roce 2015, Írán přijal Společný Komplexní Akční Plán (PLÁNU), která omezila své jaderné aktivity výměnou za zrušení sankcí, které byly zavedeny USA, EU a OSN. Následující Trump oznámení amerického ministerstva Financí uvedl, že ekonomické sankce nebude trvat do účinku okamžitě, ale bude podléhat 90-ti denní až 180-ti denní vítr-dolů období. Takže, Trump rozhodnutí místech otazník na 20 miliard dolarů vypořádat se Společností Boeing (NYSE: BA) podepsal s Íránským leteckými společnostmi. Nicméně, jak je vysvětleno níže, Boeing nebude ovlivněna v důsledku Trump oznámení. Očekáváme, že Boeing zůstat silný, z důvodů uvedených níže.

V úterý americký Ministr Financí Steven Mnuchin oznámila, že licence pro Boeing a Airbus na prodej letadel do Íránu bude zrušeno. V prosinci 2016, Boeing podepsal dohodu s Íránskou Aerolinie prodat 80 trysek, které obsahuje 50 737 MAX 8 model. Jedná se o největší dohodu, kdy podepsal s Iran Air. V dubnu 2017, Iran Aseman Airlines podepsaly dohodu o koupi 30 letadel Boeing 737 MAX, s možností získat další 30. Dát dohromady, hodnota objednávky přijaté Boeing byl zhruba o 20 miliard dolarů. Airbus, Evropský konkurent Boeing obdržel objednávku na 100 letadel v hodnotě dalších $20 miliard. Po barvení dohodu, v té době, Boeing uvedl, že Iran Air dohoda by podporu 100.000 pracovních míst. S sankce na místě, investoři mohou mít strach, že Boeing bude výkon klesat. Nicméně, to není případ.

Za prvé, Boeing nezaujal ani jeden Jet do Íránu. Za druhé, dohoda nebyla vstoupil do své knihy objednávek. To znamená, tam je žádná změna v backlogu. Dennis Muilenburg, generální ŘEDITEL společnosti Boeing se zmínil minulý měsíc, že dodávky do Íránu byl odložen, po roce 2018. Kromě toho, výrobní plány nezahrnují prodej do Íránu. Proto, Boeing letecké výroby sazba není závislá na objednávky z Íránu. Všechny tyto skutečnosti znamená, že Boeing nebude ovlivněna sankce jakýmkoliv způsobem.

Je třeba připomenout, že Boeing měl zpoždění více než 5,800 letadla na konci prvního čtvrtletí. To zahrnuje více než 4600 objednávky na 737. Proto, ztráta Íránské cílem nebude mít žádný dopad na Boeing.

Boeing mluvčí řekl: "Po dnešním oznámení, budeme konzultovat s vládou USA na další kroky. Jak jsme již v průběhu tohoto procesu, budeme i nadále sledovat AMERICKÉ vlády je vést."

Proto, zásoby Boeing bude pokračovat i nadále zásadně silnou, i přes ztrátu objednávky letadel z Íránu.

Technicky vzato, akciový Boeing vytvořila býčí vlajka vzor, jak je znázorněno na obrázku níže. Navíc, akumulace/distribuce ukazatele je rostoucí. Proto očekáváme, že akciové rally v krátkodobém horizontu.

Jsme přesvědčeni, že by bylo prospěšné získat možnost volání z binární broker, kdy akcie Boeing je obchodování v blízkosti $338 v NYSE. V době investice, budeme vyberte možnost smlouvu, která zůstane aktivní až do 18.Května.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: