Nike Signály Uptrend na Atraktivní Ocenění

 
Zásoby oblečení a výrobce obuvi Nike Inc (NYSE: NKE) oslabil o téměř 12% v posledním měsíci, což je nejhůře Dow komponent během tohoto období. Celková slabost v maloobchodní oděvní a obuvnický průmysl má vliv nejen Nike, ale i další výrobci obuvi, jako jsou Under Armour, Foot Locker, a Cílovou Čáru. Nike, který uzavřel na $53.03 včera, je také obchodování na asi 21 krát dopředu očekávaný zisk. Zisk společnosti se předpokládá pokles ve fiskálním roce 2018. Že je skladem vypadat relativně drahé. Nicméně, na základě skutečnosti uvedené pod očekáváme obrat sestupného trendu v příštích dnech.

Akcie mohou být atraktivní pro investory z příjmů v důsledku nízké dividendový výnos. Dále sportovní oblečení podnikání čelí silnému protivětru. Nicméně, je třeba poznamenat, že Nike zvýšila čtvrtletní dividendu sazba po dobu 15 po sobě jdoucích let. Dividenda byla zvýšena i během finanční krize v roce 2008. Společnost oznámila, že nejnovější zvýšení o 13% na $0.18 na akcii v listopadu loňského roku. V posledních pěti letech, Nike výplaty, se zvýšil o 76%.

Trevor Edwards, brand president Nike uvedl, že "Kyrie 3" a "Paul George 1" měl značný podíl na trhu se zisky v 100 dolarů na 150 dolarů cenové rozpětí.

Ve fiskálním roce 2017, Nike vzrostly tržby o 6% y-o-y $34,4 miliardy. V průměru, v posledních pěti letech společnost zaznamenala meziroční růst tržeb ve výši 8%. Během posledních čtvrtletí, tržby vzrostly o 5,3% na meziroční bázi. Společnost vykázala zisk ve výši $2.51 na akcii, a to až o 16% oproti předchozímu roku. Nike deklarovaná roční dividenda z $0.70 na akcii v FY17. To znamená výplatní poměr jen 27.9%. Takže, tam je dost místa pro budoucí dividendy túry.

Hodnota Kompozitní (VC1) a Hodnota Kompozitní Dva (VC2) skóre Nike je 56 a 46, resp. Hodnota blíže k 100 indikuje nadhodnocení společnosti. Podobně hodnoty blíže k nule, naznačuje, podhodnocené společnosti. VC1 je vypočtena cena na prodej, cena knihy, EBITDA EV, cena k zisku, a cena, cash flow, poměrové ukazatele. Při výpočtu VC2 hodnotu, kromě výše uvedených poměrů, akcionář výnos je rovněž vzaty v úvahu.

Konečně, Zimní davu vylepšila své hodnocení na silné koupit, z předchozí nákup hodnocení. Až 92% uživatelů Zimní dav platforma dali vzestupnou hodnocení na skladě. Můžeme tedy očekávat, že krátkodobé odrazit v ceně akcie.

Akcie je obchodování v blízkosti hlavních úroveň podpory na 51.60. Oscilátoru z klouzavý průměr (OsMA) se začalo stoupat, což signalizuje možnost býčí zvrat. Na druhou stranu, nejbližší rezistence je na 56.20.

Získat od uptrend, hledáme call opce vyprší za týden. Po výběru vhodného smlouvy od jednoho z makléřů zde uvedené, jsme se vstoupit do obchodu, kdy změny zásob ruce na asi 53 dolarů v NYSE.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: