Raymond James Upgrady Under Armour na "Strong Buy"

 

Akcie obuv a výrobce sportovního oblečení Under Armour, Inc. (NYSE: UA) se obrátil vzestupnou poté, co Matthew McClintock, analytik kapitálu výzkumné firmy Raymond James vzestupně revidován akcií na "strong buy" rating, říká akciový byl poražen příliš mnoho v posledních několika týdnech. Akcie ztratila téměř 35% poté, zdobené jeho fiskální rok 2019 příjmy outlook a odhalil, že Ministerstvo Spravedlnosti je zkoumání účetních postupů. Akcie uzavřely na $17.49, a to až $1.02 nebo 6.19% z předchozího blízko.

V prvním týdnu listopadu, Baltimore, Maryland bázi Under Armour uvedl, že společnost je pod kontrolou AMERICKÉ SEC (Securities and Exchange Commission) a Ministerstvo Spravedlnosti pro překrucování účtů. Při oznamování čtvrtletních výsledků, společnost uznala, že orgány USA vnikají do jeho účetnictví. To může být na paměti, že společnost vykázala více než 20 po sobě jdoucích čtvrtletích růstu tržeb o více než 20%, umístění v seznamu rychle rostoucích prodejců v USA.

Zprávy o federální sonda má přijít poté, co generální ŘEDITEL Kevin Plank překvapila trh, když oznámil, že jeho plán, aby odstoupil od 1. ledna, fakticky dláždí cestu pro COO Patrik Frisk vzít plášť. Prkno je naplánováno, aby se stal výkonný předseda a šéf značky. Společnost čelí zmatek v jeho řízení řadách. Under Armour viděl tři Ředitelů mezi roky 2016 a 2017. Společnost je jít přes přechod v jeho výkonný tým.

Mezitím, v Brnění odhalil, že spolupracuje s orgány USA a poskytováním požadovaných dokladů se datuje do roku 2017, období, které viděla společnosti výjimečných prodeje běžet až skončí.

Under Armour má také uvedl, že očekává příjmy zvýšení o 2% ve FINANČNÍM roce 2019, namísto 3% na 4% prognóza růstu dříve. Analytici očekávají meziroční růst tržeb o 3,1%.

Po revizi směrem dolů z FY 2019 příjmy outlook a potvrzení o sondu u NÁS agentur týkající se účetních postupů, akciové byl kladivem investoři a spekulanti.

Nicméně, analytik uvedl, že akcie Under Armour je "nedoceněný" a "outsidery." Raymond James pokračoval v jeho pokrytí Under Armour dříve tento měsíc s 'outperform' hodnocení.

V oblasti výzkumu na vědomí, Raymond James poukázal na to, že firma uvedla na trh novou řadu produktů, přičemž je optimistický o výsledku vyšetřování ze strany vládních orgánů. Společnost byla vymazána z nějaké zásoby, aby cestu pro nové zboží, které se prodává na prémie ve velkoobchodu.

McClintock se domnívá, že zavedení nového zboží a pozitivní reakce z trhu, bude to jednodušší pro nového generálního ředitele, Patrik Frisk. Navíc, většina investorů, s nimiž analytik ve styku se domnívá, že tam nebudou žádné významné výsledky z vyšetřování. Analytik se domnívá, že základy zůstávají nedotčeny.

McClintock napsal, "Jsme nyní věří, že nedávné zprávy ohledně probíhající komunikace mezi Under Armour a [USA Komise pro cenné Papíry a Odejít z Justice] je pravděpodobné, že menší převis na skladě, než jsme se původně obávali. Mluvili jsme se na široké spektrum investorů — od high-riziko chuť k jídlu, hedgeové fondy, které mají vysoké riziko-nežádoucí penzijních fondů — a zdá se, že konsensus očekávání, je minimální, pokud vůbec, výsledek z těchto diskusí."

Na základě uvedených skutečností, analytik upgrade rating na 'silné koupit,' při zachování cílovou cenu na 30 dolarů, což představuje zhruba 60% vzhůru od včerejší zavírací cena.

Technicky, historický cenový graf naznačuje, že populace je vzestupně po testování supportu na 15. Další rezistence se předpokládá pouze na 22. Stochastický indikátor je z medvědí zóně. Proto očekáváme, že zásoby se ocení v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: