Býčí Tesla A zvýšení úrokových Sazeb V USA

 
Tesla Motors Inc (NASDAQ:TSLA) se konečně dostal z extrémně býčí vzor, a nyní se těší jízda na $250/akcii jako jejich základní a technické fotografie vypadat jasnější den. Nicméně, Tesla akcie může mít některé překážky dopředu. Hlavní překážkou je celkový stav AMERICKÉ ekonomiky, a proto dolar.

Silný dolar je vždy protivítr pro společnost, která dělá hodně z jeho prodeje, a proto se jeho příjmy z mimo zemi. To popisuje Tesla situaci dokonale. Silný dolar bude opravdu ublížit v tom smyslu, že drtivá většina jejich příjmů pochází ze Spojených Států, ale tento problém je pravděpodobné, že bude problém v budoucnu jako Tesla plánuje silnou expanzi do Číny. Poptávka roste tam, a oni nedávno oznámila, že Tesla plánuje přizpůsobit své vozy na Čínský standard pro nabíjení vozidla.

Je-li silný dolar přetrvávají, pak v době, kdy podíl na trhu v Číně roste, ziskovost bude ublížit, ne na sto procent korelace, ale to bude ještě být patrné.

Případně, co když dolar nebude držet současné tempo, a zastaví se posilování? Budeme mít odpověď brzy jako tento týden odhalí Federální Otevření Trhu Výbor (FOMC) minuty pro nás.

Tyto zápisy jsou uvolněny každý tři týdny po skutečné setkání koná. Účelem zprávy je ukázat účastníkům trhu, jaké diskuse byly, co členové výboru myslí, a jak mnozí býci/medvědi jsou ve výboru. Americkému dolaru se bude pak pohybovat na základě této informace.

Někteří kritici říkají, že FOMC zaostávají a nejsou tak relevantní, nicméně řekl bych, že tři týdny není moc času pro ekonomiku, aby skutečně změnit z polohy, kdy by Fed měl zvýšit sazby do jednoho, kde žádná změna není potřeba. Takže můj názor je neutrální tón. Osud amerického dolaru bude rozhodnuto na červnovém zasedání tiskové konference, která bude následovat skutečná úroková sazba, rozhodnutí.

Vrací Tesla, býčí vzor, mluvím o tom je nic, ale klesající klín, a po dobu 2-4 trend linka je rozbité (a to je), na trhu je jít a vzít na klín vysoký je na většině příležitostech.

Tato spojka s velmi silnou možnost, že Fed bude se žádná akce na červnovém zasedání, věřím, že silný dolar je nebude přetrvávat. To znamená, že potenciální protivítr pro Tesla bude prostě zmizí.

Ještě na základní straně, obrovské investice v USA továrny baterie se bude dát Tesla v pole position, v závodě pro zelenější svět, a to může přinést obrovské výhody... obrovské finanční výhody.

Proto jsem přednost možnosti volání na Tesla počínaje začátkem června, za předpokladu, že Fed nebude zvyšovat sazby. Vyměnil bych, že s koncem měsíce datum vypršení platnosti.

Nejnovější články: