Obchodování OBROVSKÝ Objev Eni

 
Eni Spa (BIT:ENI) ohromil trhy s objevem, co by mohlo být největší přírodní plynové pole na světě. Podle oznámení společnosti CEO, objev je ve Středozemním Moři, v hlubokých vodách Egypta a pole plyn je považován za tak velký, že je měli nabídnout Egypt nezávislost po celá desetiletí přijít.

ENI by měl zisk z tohoto objevu, jak to je nejvíce pravděpodobné, že koncese byly provedeny před budoucí práce začaly. To by mělo být vidět v cena akcií společnosti stejně.

Ve světě, ve kterém komodity jsou omílání, viděli jsme ceny ropy rallye na $50 značka minulý týden, v co se ukázalo být největší rally za čtyři a půl roku za "černé zlato" zboží. Nicméně, ceny jsou stále nízké a rally v oleji přišel na zadní zemního plynu rallye taky.

Zákony nabídky a poptávky by měl nakonec řešit tuto komoditu puzzle, ale do té doby to oponování dává bolesti hlavy účastníků trhu, jako pokračující ekonomická válka se vyvíjí přímo před našima očima. S OPEC nechce snížit výrobu i přes nedávné snížení cen, a s Íránem otevřené pro mezinárodní investice po nedávné jaderné dohody, zdá se, že ceny jsou stále zvýšené. Přidat k této puzzle ruské sankce, a máte jasný obraz bojů, že společnosti v odvětví energetiky čelí.

ENI se nijak neliší, ale vzhledem všechny výše uvedené, je třeba pro reorganizaci, stejně jako pro nalezení hodnoty v jiných oblastech. To znamená, diverzifikace portfolia a posílení investic.

ENI bylo obchodování pohybují mezi 14 a 18 eur za posledních pět let, vzácný skáče do výše €20 rozsah. To dělá 20 eur úrovni stěžejní. Řekl bych, že tento rozsah potřebuje dobrý důvod, aby se porušovala, a tento obrovský objev může být jen jeden.

Přidejte k tomu skutečnost, že Evropské ekonomiky hledají lepší a lepší, protože jak inflace, stejně jako úvěry pro domácnosti a podniky jsou na stoupající cestu, a tam je prostor pro další proinflační cen akcií ENI spíše než nevýhoda.

Navíc, nezapomínejme, ECB (Evropská Centrální Banka) je actioning jejich kvantitativní uvolňování program na měsíční bázi, a to by mělo znamenat, býčí Evropské akcie stejně.

Na základě všech výše uvedených, jsem přednost možnosti volání pro ENI s jeden měsíc, datum vypršení platnosti, tak jak technické a fundamentální analýzy ukazují na vyšší úroveň v nadcházejícím období.

Nejnovější články: