Brexit Doufá, Itálie Reakci Na EU Zase Vzestupnou Euro

 

Ve středu EUR/USD obrátil volatilní Index Spotřebitelských Cen v USA, který odpovídal očekávání. USA CPI vzrostl o 0,3% v říjnu, v souladu s odhady analytiků. V září, index se zvýšil o 0,1%. Po ostré špice, měnový pár ustoupil velmi rychle. Nicméně, smíšené US ekonomická data, nárůst zásoby ropy a Itálie Premiéra je pozitivní přístup k rozpočtu standoff s EU umožnily Euro k posílení za posledních 24 hodin. Bez vysoké dopady ekonomické údaje být propuštěn dnes, EURUSD uptrend je pravděpodobné, že se rozšíří na týden dopředu.

 

AMERICKÉ ekonomické údaje, zásoby ropy a Itálie rozpočet mluví

Série smíšených ekonomických údajů byl včera propuštěn z NÁS. Maloobchodní tržby zvýšily o 0,8% v říjnu, překonal očekávání trhu o 0,6% růst. Předchozí měsíc čtení byla revidována z růstu o 0,1% na pokles o stejnou míru.

Philadelphia Fed výrobní index klesl z 22.2 v říjnu na 12,9 v listopadu, mnohem nižší, než předpokládaná hodnota 20.1. Naopak, New York Empire State Index mírně zvýšil od 21.1 do 23.3 v listopadu, místo vrácení na 19,9 podle předpovědí expertů.

Obchodní zásoby se zvýšily o 0,3% v září, odpovídající očekáváním analytiků, po růstu o 0,5% v předchozím měsíci. Zásoby ropy nafouklé o 10,3 milionu barelů minulý týden a byly výrazně vyšší než pětiletý průměr. Zvýšení zásob byla vyšší než předpokládaný zisk o 2,9 milionů barelů a předchozím týdnu je zisk ve výši 5,8 milionů barelů.

Zatímco Philly Fed manufacturing index, ropa dat a opatrné prohlášení o ekonomické vyhlídky z Federálního Rezervního systému Jerome Powell držel NÁS slabý dolar, Euro, byl povzbuzen zlepšení EU-Itálie vztahy.

Zprávy z Itálie naznačují, že Premiér Giuseppe Conte je ochoten diskutovat o jeho vlády 2019 rozpočet s Evropskou Unií, aby se zabránilo obrovské pokuty, která má stále italských vládních dluhopisů a euro býčí.

Místopředseda Vlády Luigi Di Maio, řekl: "pracujeme, aby se zabránilo jakékoli (disciplinární) řízení."

Premiéra Giuseppe Conte řekl, že bude diskutovat s Komisí ", není se zeptat, jak modulovat postup, ale pozvat je, aby zvážila, nejsou uvedení všichni."

Brusel je znepokojen zejména tím, že Itálie je určena lehkomyslných výdajů v příštím roce. Země je neúcta k EU, fiskální návrhy a opatření z divergence jsou "bezprecedentní v historii Paktu Stability a Růstu," jako za dopis Komise zaslaný polovině října.

Euro byl také podpořen Britským premiérem Theresa May je úspěch v získání schválení z její skříně pro Brexit návrh řešení pro odchod země z EU. Fakta diskutovali výše, se očekává, že podpora Eura v nadcházejících dnech.

Technicky vzato, EURUSD překročil nad 50-denní klouzavý průměr. Kromě toho, stochastic indikátor se vzestupně směrem k býčí regionu. Další významný odpor je pouze na 1,1450. Jako výsledek, můžeme očekávat, že měnový pár bude pohybovat v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: