Uprostřed Intenzivní Kritiku, Deutsche Bank Zvyšuje Bonus

 

Akcie Deutsche Bank Aktiengesellschaft (NYSE: DB) spadl včera o 2.10% na $19.10, po hlášení o roční bonus výlet pro své zaměstnance. Německý týdeník vydání Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung, který rozdělil zprávy na sobotu, také ukázal, že roční bonus pool se zvýšil na 1 miliardu eur ($1,2 miliardy) v roce 2017, a to z přibližně 500 milionů eur ($621.3 milionů dolarů), v předchozím fiskálním roce. V návaznosti na zprávy, že banka čelí rostoucí kritiku od investorů, kteří jsou již obavy o špatné výkonnosti bank v prvních devíti měsících roku 2017.

Dříve v říjnu, Reuters hlásil, že Deutsche bank bude platit vyšší bonusy v roce 2017 a snaží se držet krok s Wall Street firem. Deutsche bank se obává, že další rok nižší odměny by vidět talentovaný investiční bankéři vada na své konkurenty.

Zamýšlený bonus ve výši 1 miliardy eur pro rok 2017 je ještě daleko od 2,4 miliardy eur bonus nabízí v roce 2015. V roce 2014 banka nabízí bonus ve výši 2,7 miliard eur. Deutsche bank snížila bonus poté, co dostal facku s multi-miliard dolaru pokuty za prodej toxických dluhů. Bonus výlet by jistě ratingových agentur na další bližší pohled na finanční situaci banky.

Začátkem tohoto měsíce, Deutsche bank varoval, že slabé obchodování, nízký objem obchodů a 1,5 miliardy eur starosti kvůli NÁM daňové reformy by mělo za následek malou ztrátu ve fiskálním roce 2017. Ingo Speich, fond manažer Unie Investičních řekl, Frankfurter Allgemeine, že finanční trh je ztráta jejich trpělivost a banka se musí snažit vyslat pozitivní signály v roce 2018. Speich dále uvedl, "není Tam žádný důkaz, tak daleko, že Deutsche Bank je strategie bude někdy vést k úspěchu."

Banka oznámila masivní restrukturalizační program v Březnu loňského roku. Která vyústila v integraci svých Postbank retailová banka s in-house consumer bank. Banka také prodává část svého podnikání správy aktiv.

Odůvodňuje bonus výlet, Deutsche firemní mluvčí Joerg Eigendorf řekl CNBC, že výsledky "nevypadá dobře", ale banka je ve zdravé poloze. Eigendorf dále uvedl, "Jak jsme byli na trati pro čistý zisk (v roce 2017), rozhodli jsme se, že bychom neměli trestat naše zaměstnance pro daňové reformy, která proběhla ve Spojených Státech."

Nicméně, akcionáři jsou velmi rozrušená, že banka je ještě generovat slíbil, že se vrátí. Ve skutečnosti, bonus zvýšit proměnil v politický problém, v Německu, vůdce Sociální Demokratické Strany, Martin Schulz s tím, že štědrý bonus "bolet solidarity" společenství. Dokonce i mluvčí vlády Steffen Seibert řekl, "vedení společnosti musí samozřejmě zeptat, jaký dojem zanechává na veřejnosti." Obavy investorů se očekává, že odrážejí na ceně akcií v nadcházejících dnech.

Technicky vzato, akciový čelí rezistenci na psychologické úrovni 20. Stochastický indikátor RSI klesá a on balance volume dělá negativní divergence s cenou. Proto očekáváme, že klesající trend na akciovém Deutsche bank.

Využít současného poklesu, máme v plánu získat opci. Opční smlouvy, které nabízí binární broker by měl mít uplynutí období jednoho týdne. Navíc, akcie Deutsche bank by obchodování mělo být v blízkosti $20 v NYSE.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: