Na EURUSD Obchodní Plán Jako NFP je v centru pozornosti Znovu

 
Jsme tady, před důležitou obchodní týden jak jsme byly dvě hlavní události, které by tvar forex trzích tento týden: konec měsíce toků v září se chýlí ke konci přímo uprostřed obchodního týdne a NFP (Non-Farm Payrolls), počet a celková zaměstnanost údaje je být propuštěn tento pátek.

To znamená, že jeden by měl očekávat, že trochu jiná cena akci, když ve srovnání s pravidelným NFP týden. Říkám to proto, že začínáme týden s pomalu se pohybujících trzích, a pak zvýšení obchodní aktivita se očekává, že se pohybujeme směrem k NFP zpráva. S největší pravděpodobností do konce měsíce toků bude počátek tohoto obchodního týdne trochu více aktivní a pak po září, polohování pro velké uvolnění začne.

Říjen přináší další FOMC (Federální Výbor pro volný Trh), setkání cestě, ale tohle je nebude následovat tisková konference. Proto je těžké uvěřit, že Fed se chystá zvýšit úrokové sazby, aniž následovat bude tisková konference, a vysvětlit rozhodnutí, ale, jeden by neměl vyloučit. V případě, že zvýšení sazeb je opravdu přichází v říjnu, Fed bude svolat tiskovou konferenci na místě, aby vysvětlil rozhodnutí.

Minulý pátek viděl Finální Hrubý Domácí Produkt (HDP) ve Spojených Státech byl propuštěn, a to by mělo být uvedeno, že i když to přijde jako červený události na ekonomického kalendáře, což znamená, že je důležité, je to ve skutečnosti – druhý stupeň data, (pokud není výsledek lišící se od počasí). Většina z časů, to není jiné, ale tento pátek to bylo, jako
HDP v USA za poslední čtvrtletí byl revidován vyšší o 3,9%. Nicméně, po počátečním spike vyšší v USA dolaru, trhy zvrátit všechny zisky a americkému dolaru skončila s negativním den, kdy ve srovnání s JPY a EUR pro příklad.

Pátek byl den EURGBP kříž, jak se pohyboval v přímce o téměř sto pipů, od 0,73 do 0.740 oblasti, a to podporuje EURUSD na každý dip. To způsobilo, cenové akce a obchodování na páru EURUSD opravdu složité a i přesto, že aktuální ekonomická verze byla býčí pro dolar, každý a každý krok, nižší byl se setkával s novými zákazníky. Medvědi byli vymačkané z 1.1100 až 1.1200 oblasti.

Jsem stále hledá pro EURUSD jít dolů o něco nižší, tento týden. Eeven když jsem býk, mám zájem o koupi úrovně jako 1.1030-50 oblasti. Pokud ty minima dorazí před NFP vydání, to znamená, že vydání bude zklamat.

Vrací do míst, dat, vedle skutečných čísel a míra nezaměstnanosti, všechny oči by měly být na míru účasti pracovních sil. Tah vyšší, tam by mělo být důležitější, než skutečné NFP, stejně jako kontinuální dip zklame trhy.

Nejnovější články: