Euro Klesá Na Slabá Německá Data O Inflaci

 

Včera, za třetí po sobě jdoucí sezení, euro klesla vůči dolar, a to především v důsledku slabé podnikatelské důvěry údajů zveřejněných Evropskou Komisí. EUR/USD měnový pár je pokles byl poháněný slabá německá data o inflaci. Ale pro slabé NÁM údaje o prodeji domů, euro by viděli obrovské ztráty vůči americkému dolaru. Od vysoce 1.1260, pár EUR/USD se snížil na minimum 1.1210. V době psaní článku, páru bylo obchodování v blízkosti 1.1230.

 

Ekonomické údaje dominuje euro pohybu

Včera, pár EUR/USD zůstává rozsah vázán v důsledku nejisté obchodní prostředí v Asijské seance. Nicméně měnový pár najednou driftoval nižší na začátku Evropské seance v důsledku těžké prodejní tlak, než couvání prudce, aby znovu získat ztracenou půdu. Nicméně, rally měl následovat, protože pár klesl po oznámení eurozóna indikátor podnikatelského klimatu data, která chyběla ekonomů očekávání, stejně jako index ekonomického sentimentu. Poslední data spotřebitelské důvěry byl v souladu s analytiků očekávání, ale byl stále pod února je tisk.

Oznámení amerického HDP info o Úřadu pro Hospodářské Analýzy měl tlumený efekt na omílání pár, i když čísla minul ekonomů počasí.

USA údaje o HDP ukázal, že národní hospodářství expandoval pomalejším tempem, v posledním čtvrtletí roku 2018, a to z 2,6% na 2,2%. Zpráva vinila měkčí spotřebitelských výdajů a pokles v podnikatelské investice jako hlavní důvody pro pokles v růstu HDP. Spotřebitelské výdaje se snížil z 2,8% na 2,5%, obchodní fixní investice klesla z 3,9% na 3,1%, a zvýšení zásob hodnota byla beze změny na $96,8 miliardy eur.

Obchodní zisk klesl o 0,4% na 7,7%, zatímco státní a místní výdaje propadla o 1,3%. Vývoz se zvýšil z 2,6% na 2,8%, zatímco dovoz tempo růstu klesla z 2,7% na 2%. Osobní výdaje na spotřebu (PCE) index byl beze změny na 1,5%.

Brzy poté, vydání předběžného německé údaje index spotřebitelských cen za Březen poháněný pár EUR/USD sestupný trend jako postavy přišel na 1,30%, chybí očekávání analytiků ve výši 1,50%.

Dvojice, nicméně, byl schopen využít slabé NÁM údaje o prodeji domů propuštěn později. Podle Národní Asociace realitních Kanceláří, index čekající prodeje domů klesly o 1% v únoru, následuje revidované 4.3% nárůst v lednu. Na ročním základě, prodej domů se snížil o 5% od roku dříve, po 3,3% roční pokles v předchozím roce.

Nové údaje o prodeji domů bylo následované optimistická tvrzení údajů. Nejnovější data Ministerstvo Práce uvedlo, že počet Američanů, tvrdí, že dávky v nezaměstnanosti klesl minulý týden poté, co na trhu se předpokládá zvýšení. Pro týden končící 23. Března, počáteční nezaměstnaných nároky klesl 5000 na sezónně očištěné 211,000. Ekonomové očekávali o nezaměstnaných nároky zvýšit na 225,000.

Kansas City je Federální Rezervní Banka vydala své měsíční výrobní průzkum, který ukázal, že výrobní činnost vzrostla v Březnu. S přihlédnutím k mnoha kritérií, jako produktu a zaměstnanosti, kompozitní index Desáté Okresní Výrobní Průzkum byl 10 na tento měsíc, prudký nárůst z jednoho v únoru. Zejména, nic víc než nula indikuje expanzi.

Továrny zvýšila výroba trvanlivého a netrvanlivého zboží, včetně výroby potravin, papíru, dřeva, a tisk. Průzkum také ukázal, že 48% amerických výrobců předvídat další výdaje na nové zařízení a stroje.

Ve zprávě se uvádí: "Továren v regionu je hlášena uptick v růstu v Březnu, následující tři měsíce, v nichž tempo růstu zpomalilo. Plány pro oba pronájem a kapitálové výdaje zvedl."

Slabé Eurozóny data a smíšené ekonomické údaje za NÁS je očekávaný udržet pár EUR/USD rozsah vázán v krátkodobém horizontu.

Technicky vzato, pár EUR/USD klesá poté, co čelí těžký odpor v 1.15 úrovně. Měnový pár se pohybuje v sestupném kanálu, s další hlavní podporu na 1.0850 úrovně. Navíc oscilátor klouzavý průměr má také negativní čtení. Jako výsledek, můžeme očekávat, že pár EUR/USD se pohybovat dolů v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: