Dolar na Silné Bydlení, Nízké Nezaměstnanosti Nárok Údaje

 
Vyšší než očekávaná inflace v lednu a 4. Čtvrtletí HDP růst o 2,9% (proti odhadu 1,8%) posílila Singapur dolar vůči Dolar se v polovině února. Nedostatek hawkishness v USA Fed také působí jako katalyzátor na sestupný trend z USDSGD pár. V průběhu minulého týdne, pár zaznamenal minimum 1.4046, což je o 200 pipů pod poslední vrchol. Domníváme se však, že pár by opačný trend tento týden, z důvodů uvedených níže.

Nezaměstnanost je stále velkým problémem pro Singapur. Ministerstvo Manpower uvedl, že míra nezaměstnanosti se zvýšila na 2,2% ve čtvrtletí, které skončilo v prosinci 2016, a to až z 2,1% v předchozím čtvrtletí. To je nejvyšší zaznamenaná míra nezaměstnanosti od roku 2010.

Singapur vláda předpokládá růst HDP ve výši mezi 1% a 3% v roce 2017. Zejména, v zemi, vzrostl o 15,2% v roce 2010. Vzestup protekcionismu v Evropě a USA hrozí, že růst ostrovní země, která má otevřenou ekonomiku.

Na druhou stranu, ekonomická data v USA i nadále optimistická. Podle Ministerstva Práce, nezaměstnaných nároky byly 244,000 v týdnu končícím 18. února. Údaje byly v souladu s odhady. Zejména, čtyř-týdenní průměr nezaměstnaných nároky klesl na nejnižší úroveň od července roku 1973.

Podobně, Federální Agentura pro Financování Bydlení (FHFA) uvedl, že ceny bydlení vzrostly o 1,5% ve čtvrtém čtvrtletí 2016. Předstihový ukazatel odráží silnou bydlení.

Americký Prezident Trump znovu potvrdila svůj záměr zavádění zásadní daňové reformy brzy. Daňová reforma se očekává, že k posílení zisků amerických společností. Hrubý odhad ukazuje, že AMERICKÉ společnosti držet, stejně jako 1,2 bilionu dolarů v hotovosti mimo USA. Daňová reforma je v podstatě za cíl přivést zpět do USA peníze. Takový scénář by se spustit další rally v Dolar. Měna stratégové Citi předvídat další 6% zhodnocení amerického dolaru v nadcházejících měsících. Proto, vzhledem k výše uvedené skutečnosti, očekáváme, že pullback v USDSGD pár začít brzy.

Na USDSGD pár se stáhl zpět nad menší úroveň podpory na 1.4020. CCI indikátor překročení výše -100 čtení. To naznačuje, že sestupný trend je téměř kompletní.

Takže, získat z analýzy, Forex obchodník může trvat dlouhou pozici v USDSGD dvojice blízkosti 1.4040, s příkazem stop loss níže 1.3980. Dlouhé pozice může být zředěn v blízkosti 1.4150.

Binární obchodník může investovat do krátkodobé opce kontrakt, který vyprší za týden. To je lepší, aby nákup call opce nebo jeho ekvivalent, když se pár obchoduje v blízkosti 1.4040.

Nejnovější články: