Kiwi Dolar až na Působivé Dívčí Rozpočtu Robertson

 
Po zbývající rozsah vázán mezi 0.6835 a 0.6950 za poslední dva měsíce, NZDUSD pár uzavřel nad horní pásmo rozsah obchodování na minulý pátek. Kiwi dolar začal posilovat poté, co vláda oznámila jmenování Penzijní Fond generální ředitel Adrian Orr jako nový Guvernér Rezervní Banky. Americký dolar oslabil poté, měnová politika Fedu prohlášení uvedeno, že inflační tlak v průběhu příštích dvou let bude nižší než cílové 2% úrovni. Dále, existuje několik důvodů se domnívat, NZDUSD by se pohybovat směrem nahoru na týden dopředu.

Grant Robertson, Nový Zéland Ministr Financí, představila dívčí rozpočtu minulý týden. Rozpočet byl široce oceňují analytici. Robertson upustila od zvýšení daní, ale obrátil snížení daní v souladu s rady poskytnuté v průběhu volební kampaně. Celkově lze říci, Ministr Financí byl zavázala k Rozpočtové Zodpovědnosti Pravidla.

Robertson uvedl, že vláda bude schopna zavést jeho 100-Denní Plán bez jakýchkoli obtíží. To zahrnuje 8,4 miliardy dolarů se plánuje vynaložit v průběhu příštích pěti let, a to především na Rodiny Balíčku ("Nejlepší Start" platby pro novorozence, zimní energetické platby, prodloužení placené rodičovské dovolené, bezplatné vzdělání postupně od příštího roku, a zvýšení studentské příspěvky).

Kiwi vláda také vydala silný růst HDP a výhled 3% (v průměru) na další čtyři roky, přičemž nejvyšší růst ve výši 3,6% v roce 2019. Vláda očekává, že míra nezaměstnanosti klesne pod 4%. Stejně tak jsou mzdy předpokládá zvýšení o více než 3% ročně.

Ekonomická data v USA, naopak, nepodporují rally v Dolar. Empire State Manufacturing Index čtení klesla na 18. prosince, od 19.4 v předchozím měsíci. Analytici očekávali čtení alespoň 18.8.

Podobně, Průmyslová výroba vzrostla o 0,2% m-o-m v listopadu, ve srovnání s očekáváním ekonomů o 0,3%. V říjnu Průmyslová produkce rostla o 1,2%. Dříve minulý týden, nižší než očekávaná jádrová inflace o 0,1% v listopadu obrátil Dolar slabý proti jeho soupeři. Špatná data Průmyslové výroby a měkké Empire State Výrobní Index čtení se očekává, že držet Dolar slabý proti Kiwi dolar v krátkodobém horizontu.

Technicky vzato, akciový našel silný support na 0.6820. Dále, indikátor MACD roste po přeletu nad nulové čtení. Můžeme tedy očekávat, že rally pokračovat.

Na základě této analýzy, na trhu Forex, chceme otevřít dlouhé pozice na páru NZDUSD. Preferované vstupní a výstupní úrovně jsou 0.6990 a 0.7210. Příkaz stop loss bude umístěn pod 0.6710 k omezení ztrát.

Současně, můžeme investovat do hovoru možnost získat od pravděpodobné rally v páru NZDUSD. Možnost budou získány, když měnový pár obchoduje v blízkosti 0.6980 na spotovém trhu. Rádi bychom také ujistěte se, že opční smlouva zůstává aktivní až do 27. Dec.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: