Multi-Rok Vysoká Železná Ruda Udržuje Aussie v Uptrend

 
Minulý týden, stratégové Morgan Stanley a Société Générale navrhla krátké v AUDUSD pár. Jejich argument byl založen především na skutečnosti, že Aussie je rychle ztrácí svou přitažlivost jako carry trade měny. Kromě toho, analytici se domníval, že vaření napětí mezi USA a Čínou by také mít negativní dopad na Aussie. Zatímco tvrzení je oprávněné, nemusí být platné pro všechny Australský dolar párů. Na AUDCHF je jeden takový měnový pár, který se očekává, že si v blízké budoucnosti z důvodů uvedených níže.

Cena železné rudy, číslo jedna export komodit z Austrálie, je obchodování na multi-rok vysoká asi 83 dolarů za tunu. Analytici varují, že rostoucí trend právě začala. Podle agentury Bloomberg, to je podruhé, Čínské vysoké pece se obrátil ziskové v nejméně sedmi let. Čínská vláda přijala opatření, aby se vypnout zastaralé elektrické obloukové pece založené neefektivní ocelárny. Tyto mlýny obvykle konzumují ocelový šrot jako jejich suroviny. Takže, vysokých pecí, které se obvykle používají železné rudy jako suroviny, se očekává, že prospěch z Čínského vládního rozhodnutí. Přirozeně, Austrálii, což je nejvyšší dodavatelem železné rudy do Číny, by měli prospěch z rozhodnutí Čínské vlády.

Cena koksovatelného uhlí klesla o $169 za tunu, od téměř $308 za tunu tři měsíce zpět. Nicméně, vzhledem k tomu, že cena koksovatelného uhlí se téměř ztrojnásobil v loňském roce, komoditní ještě příkazy reálnou hodnotu. Proto nebylo překvapením vidět, Australian Bureau of Statistics hlásí obchodní přebytek ve výši 3.51 miliard eur v prosinci, proti očekávání trhu přebytek ve výši 2 miliardy dolarů.

Švýcarské Národní Banky, naopak, dělá své nejlepší, aby se kurz slabé usnadnit vývoz. Odradit investice ve Švýcarských Francích, SNB i nadále držet úrokové sazby stabilní na -0.75%. Očekává se, že RBA snížit úrokové sazby na 1,25% v příštím zasedání. Stále, to by být více atraktivní než Frank jako carry trade měny. SNB má také kategoricky uvedl, že bude vždy připraven intervenovat na trhu, aby udržela Frank zhodnocování další. Tak zásadně, můžeme očekávat, že pár AUDCHF zůstat v uptrend.

Technicky, historický cenový graf odhaluje existenci zavedenou podporu pro pár AUDCHF na 0.7560. Rostoucí MACD indikátor potvrzuje, možnost pokračování současného trendu. Takže, obchodník se mohou těšit vidět na měnovém páru dosažení další významné odporúrovni na 0.7830.

V tomto bodě v čase, dlouhou pozici na trhu Forex je nejlepší možnost k dispozici, jak vydělat peníze z pár AUDCHF. Pozice může být užíván v blízkosti 0.7600, s příkazem stop loss níže 0.7500. Dlouhé pozice může být zlikvidována v blízkosti 0.7800.

Vytvořit podobné nastavení v binární obchodování, vysoké nebo výše uvedené smlouvy by měly být zakoupeny. V ideálním případě, by měla být smlouva koupil, když aktiva pár obchoduje v blízkosti 0.7600. Pravděpodobnost úspěchu může být zvýšena výběrem datum kolem 14. února po uplynutí doby platnosti smlouvy.

Nejnovější články: