Příležitostí je V Nedohlednu s VW

 
Volkswagen (ETR:VOW3) je jedním z předních automobilek na světě. Skupina je přítomna na celém světě s mnoha značek, a díky tomu je vůdčí pokud jde o hospodářský růst na celém světě.

Prodej aut byly vždy vnímány jako indikátor růstu ve vztahu k tomu, jak je ekonomika je na tom. To je proto, že nabízí pohled do spotřebitelské výdaje v různých ekonomikách/regiony, stejně jako kupní síla: oba představují důležité ekonomické informace.

Od 250 eur/akcii tisknout v Březnu tohoto roku, ale VOW3 graf ukazuje dvojitý vrchol v této oblasti, a my víme, že dvojité vrcholy nebo dna jsou obrácení vzory. Netřeba dodávat, že nyní, cena je obchodování v €160 prostoru, a dokonce double top zdálo, že funguje jako kouzlo.

Jaké byly příčiny i když pro ceny akcií pokles, a to tak dramatickým způsobem? Zvlášť, když ECB (Evropská Centrální Banka) je vstřikování šedesát miliard Euro na měsíční bázi prostřednictvím svého programu kvantitativního uvolňování (a to má za následek nafukování akciový trh). Myslím, že se to stalo v Japonsku a Spojených Státech, tak to je jen bezpečné předpokládat, že to by se mělo stát i v Evropě.

Jedna odpověď vychází ze skutečnosti, že Čína je zpomalení, a protože představuje velkou část pro Volkswagen prodeje, toto ovlivňování svých výnosů stejně.

Další odpověď vychází ze skutečnosti, že Euro jako společná měna začíná být viděn jako bezpečný přístav. Volkswagen je globální hráč, proto turbulencí na finančních trzích a vyšší Euro by mělo přispět k poklesu tržeb stejně.

Účastníci trhu se zdálo, očekával všechny tyto a poslal cenu akcií nižší, ale řekl bych, že to je jen otázka času, dokud jsme vidět odrazit. Důvodem pro tento optimismus pochází ze dvou různých směrů: ceny ropy a Írán.

Nižší ceny ropy implicitně znamenat nižší ceny benzinu a proto se jízda stává cenově dostupnější, než kdy jindy. Jedním z hlavních činitelů v procesu rozhodování při koupi auta byla spotřeba. S olejem klesá tak moc, to není problém už. Auto-tvůrci mohou se také zaměřit na výrobu vozidel, které nabízejí větší rozpětí, protože to.

Navíc, teď, že Čína je zpomalení a prodeje jsou ovlivněny, Írán je otevírání a bavíme se o zemi s populací větší než v Německu, a ti lidé potřebují v podstatě všechno. Posílení v takovém místě by přinést spoustu příležitostí.

Nicméně, stejně nadějná, jako je VW pozice je technická obrázek je medvědí a jsem přednost možnosti volání ze současných 166 úrovni s koncem září datum vypršení platnosti. Pokud na konci září, cena je výše 177, to znamená, medvědí kanál je rozbité a můžeme očekávat, že některé více proinflační.

Nejnovější články: