MillerCoors žaluje společnost Anheuser-Busch Pro Kukuřičný Sirup Ad

 

MillerCoors LLC podala žalobu proti společnosti Anheuser-Busch Společnosti LLC, dceřiná společnost Anheuser-Busch InBev (OTC: AHBIF.PK, NYSE: BUD), obviňovat, že Anheuser-Busch reklamní kampaně týkající se MillerCoors produkty, Miller Lite a Koordinaci Světlo, s kukuřičného sirupu jako složka, je "nepravdivé a zavádějící." Anheuser-Busch InBev má čepici na trhu ve výši 157 miliard. Po zprávách, akcie Anheuser-Busch InBev klesl 3.79% nebo $3.18 uzavřel na $80.74.

 

Bitva o nadvládu v likéru podnikání

Reklamní kampaň provádí ABInBev během Super Bowlu, dělal legraci z Miller Lite a Coors Light jako výrobky z kukuřičného sirupu, zatímco prohlašovat, že jeho vlastní značkou, Bud Light, je bez kukuřičný sirup. Navíc, ABINBev také umístěny modré billboardy v nejlepších lokalitách v Coors, hektický dálnice vedoucí do Denveru. Zejména, Coors vaří v Golden city v Coloradu.

Velké bílé abecedy v tabulích přečíst v pořadí, "Coors Light používá kukuřičný sirup," "Bud Light: to nevíme," a "100% méně kukuřičný sirup, než Coors Light." Vyvolané billboardy, MillerCoors podal žalobu u Okresního Soudu pro Wisconsin ve čtvrtek. Bud Light značky piva patří k Anheuser-Busch.

Ve své žalobě, MillerCoors uvedl, že AB měl bezostyšně plaval nepravdivé a klamavé reklamní kampaň zavádějícím pivaři do za předpokladu, že kukuřičný sirup a high-fruktózy kukuřičný sirup jsou přítomny v Miller Lite a Coors Light a zvýšit Bud Light objem prodeje pod záminkou "transparentnosti".

Aby objasnila svůj postoj, MillerCoors vydala následující prohlášení "Anheuser-Busch je nahání to strach více než běžné pivo složka používá v mnoho z jeho vlastních piv, jako kvašení podpory, která není ani přítomna v konečném výrobku. Tohle úmyslné klamání je špatné pro celou pivní kategorii. Ukazujeme světu pravdu."

ABInBev ofenzivní tažení nezastavil s Super Bowl. Reklamy pokračoval v nezmenšené míře, podrobně Bud Light jako s kukuřičný sirup 100% nižší, než jak Coors Light a Miller Lite. Podle MillerCoors žalobu, ABInBev také tvrdil, že jeho vlastní pivo Bud Light byla provedena pouze rýže, vody, ječmene a chmele. MillerCoors také spory ve své žalobě, že ABInBev marketingová kampaň je zaměřena na využití převažující spotřebitelů zmatek mezi HFC, sporné náhražka cukru široce používán v nealkoholických nápojů, a kukuřičný sirup.

MillerCoors objasnit, že to nikdy používá HFC v Miller Lite a Coors Light. Kromě toho, společnost uvedla, že žádný kukuřičný sirup v některé z jejich značek piva prodávány spotřebitelům. Ve své žalobě, MillerCoors také tvrdil, že AB přidává kukuřičný sirup za napomáhání kvašení v rozmezí značek. Navíc, podle MillerCoors, AB používá HFC jako přísada v několika svých značek; například, Rita ' s Berry-A-Rita a Nejlepší Broskvový Čaj.

MillerCoors poukázal na to, že s cílem udržet zákazníky pochybné, ABInBev strávil více než 13 milionů dolarů na nákup vzduch-time, jak šířit informace, aby téměř 100 milionů spotřebitelů během Super Bowlu sám.

MillerCoors požadoval okamžité pozastavení, co označuje za "zavádějící" reklamní kampaň a záměrné oslabování ochranné známky tím, že ABInBev. MillerCoors je také hledá "škody a náklady, a příkaz ABInBev spustit "nápravná reklamy."

Nicméně, Anheuser-Busch reagoval slovy, že to stojí za jeho Bud Light reklamní kampaň, zatímco volání MillerCoors žalobu neopodstatněnou.

Na jeho část, Anheuser-Busch odůvodněno jeho kampaň tím, že vydává následující prohlášení: "nedávné Bud Light kampaň je pravdivé a poukázat na klíčový rozdíl od Miller Lite a Coors Light. Ty piva jsou vaří s kukuřičný sirup; Bud Light není. To jsou fakta. Stojíme za Bud Light transparentnost kampaně a nemají žádné plány na změnu reklamy."

Bitva zdaleka není u konce. MillerCoors nedávno zahájila nový útok tah. Proti reklamní kampaň společnosti Anheuser-Busch, MillerCoors má přijít s reklamou, která si dělá legraci z bývalého. Pokud jde o odvetné reklamní kampaň, Adam Collins, viceprezident komunikace pro MillerCoors, řekl: "spustili Jsme nové reklamy od Miller Lite, které jsou veselou způsob, jak se zesměšnit skutečnost, že Bud Light žije ve fantasy světě a v reálném světě, více chuti je to, co záleží."

Denver Business Journal Reportér a Pivo knihy autora Ed Sealover se domnívá, že prodej piva jsou utrpení, protože reklamní válka mezi společnostmi.

Sealover řekl: "Dokonce i mezi řemeslných pivovarů, velké řemeslné pivovary trpí asi poslední dva roky, protože jsme vidět více z šíření místních pivovarů. To je místo, kde pivaři chtějí, aby jejich peníze, chtějí vyzkoušet své chutě."

S více než 7 000 autorizovaných lihovary v USA a mnoho více přidávají každý den, konkurence je stále tvrdá.

V komentáři na celkové scénář, Sealover řekl, že "Zavedení tohoto (kukuřičný sirup), jako nový bojový bod, se zdá být pokus odvést pozornost od celkové problémy, které 'hej, naše pointa je zmenšuje."

Soud očekává, že bude mít negativní dopad na akcie Anheuser-Busch InBev v krátkodobém horizontu.

Historický cenový graf ukazuje, že zásoby Anheuser-Busch je obchodování pod svůj 50-denní klouzavý průměr. Kromě toho, stochastický oscilátor je v překoupené oblasti. Jako výsledek, můžeme očekávat, že akcie dále klesat v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: