Letní Obchodování Recenzi pro US Trhy

 
Navzdory nedávné volatilitě vidět na trzích, vzhledem k probíhající řecké situace, soudě podle toho, že se trhy pohybovaly v korelaci módní, řekl bych, že je spíše americkému dolaru než Euru, které je důvodem pro takové koordinované pohyby.

Pro začátek, musíme se vrátit do Federální Rezervní systém Spojených Států jako jejich minulou středu úrokové sazby rozhodnutí přinesla nižší americkému dolaru po celé desce.

Kabel (GBPUSD) vyskočil výš, skoro až psychologický 1.60 úrovni, USDCAD byl prodán celou cestu do 1.21 oblasti a EURUSD se krátce dotkl 1.14. I Aussie (AUDUSD) pár přestěhoval vyšší zlomit nad 0.78.

Nicméně, pár dní později a vidíme téměř všechny tyto pohyby je zcela opačná. Co může způsobit takový zmatek a bezcílná trhy?

Jedním z důvodů může být skutečnost, že oficiálně jsme do letní sezóny, když obchodování by měl být klid, méně účastníci trhu jsou venku.

Dalším důvodem by bylo, že dokud nenalezneme řešení pro Řecko, nikdo je, že šance na obou stranách trhy (jak je vidět na sto pip se pohybuje nahoru nebo dolů, což představuje poměrně malý rozsah).

Mám podezření, že skutečný důvod, proč pochází z amerického dolaru, a skutečnost, že není schopen zlomit důležité úrovně.

To vše Řecku drama nebyl schopen prolomit EURUSD jako každý pohyb nižší je být agresivně koupil, a nyní tvoří trojúhelník na větší časové rámce, které jsou nejvíce pravděpodobné, že bude býčí.

Každý a pokaždé, když USDJPY pokusí zlomit nad 124, tento krok se setkal jen s nové prodejní objednávky.

Jako pro USDCAD, neschopnost zůstat nad 1.24 říká, moc toho o těchto trzích a skutečnost, že americký dolar je tak trochu ztrácí páru.

Včera jsme viděli Fed členské Powell říká, že dvě zvýšení sazeb může být odůvodněno tím, že americká ekonomika v tomto roce. I takové zprávy byl neschopný dělat přestávky dolaru na vyšší úroveň.

Podle Powell, ekonomické údaje USA je silný a je pravděpodobné, že míra nezaměstnanosti bude i nadále zlepšovat. Já bych k tomu dodat, že nezaměstnanost obrázku vidíme, jsou vypočteny na chudé pracovní síly míra participace, tedy číslo může být zavádějící.

V důsledku toho, pokud budeme skutečně vidět nějaká silná americká data na podporu této dolar rally, cesta nejmenšího odporu je nevýhoda jako kontinuální selhání přináší více americkému dolaru prodejců.

Nejnovější články: