Opce Doporučuje jako NYSE:JNJ Ujít Prodeje Předpověď

 
To není pěkný obrázek pro Johnson & Johnson (NYSE:JNJ) jako společnost čelí protivětru v poslední době z obou základních a technických obrázek.

Na základní straně, silný dolar je uvedeno, že má být důvodem pro nedávný pokles prodeje, protože v opačném případě prodeje by tisknout kladné číslo. Zástupci společnosti tvrdí, že 4,5% je dolar negativní dopad na své tržby. No, brát v úvahu spolu s faktem, že Federální Rezervní systém se chystá zvýšit sazby, tak ještě silnější dolar, to znamená, že žádné dobré zprávy pro JNJ ve střednědobém horizontu.

Na základní straně, nedávné zprávy a skandály týkající se patentů se zdají být nekonečné, jak společnost byla nařízena regulátory platit osad ve studiích ve Spojených Státech. Množství, v případě, není velký, ale usadí trend, který se zdá bez konce, pro tuto chvíli.

K výše uvedenému přidáme skutečnost, že JP Morgan snížila zásoby začátku roku 2015, a to vytváří negativní pohled na to.

Nicméně, především technického obrazu před Fed zvýšení sazeb se zdá být velký problém.

Nedaří zůstat nad úroveň 100 zpochybňuje 2014 minima kolem $96.78 jako celý tah od té doby byl nápravná a důsledky jsou, že trh bude zlomit to.

Proto, aktuální ceny na $99.53 se zdá být dobrá příležitost k nákupu put opce s vypršení platnosti, která by se táhnou za Fed. Března setkání jako to by mělo přinést nižší než v roce 2014. října $96.78.

Nejnovější články: