Aussie Otočí Slabý na špatný Růst Úvěrů na bydlení

 
Smíšené ekonomické údaje a holubičí zvýšení sazeb amerického Fedu stále slabý Dolar za poslední jeden měsíc. Je ironií, že i přes prudký pokles cen komodit, Aussie se podařilo demonstrace proti americkému dolaru. Nicméně, očekáváme medvědí zvrat v AUDUSD pár, který je v současné době obchodování na 0.7610, z důvodů uvedených níže.

Podle zprávy Federální Rezervní systém, americká spotřebitelských půjček se zvýšil o 18,4 miliard dolarů v Květnu, a překonal ekonomů očekávání 12,1 mld$. To je nejrychlejší tempo půjčky (včetně kreditních karet), v šesti měsících. Kromě toho, v dubnu je zisk 8,2 miliardy dolarů byla vzestupně revidovaná na $12,9 miliardy. Spotřebitelských výdajů představuje asi 70% ekonomické aktivity v USA.

To může být na paměti, že Non-farm payrolls skočil 222,000 v červnu, ve srovnání s což představuje nárůst o 152,000 v předchozím měsíci, a nad konsensuální odhad 179,000 pracovních míst. Zvýšení spotřebitelských výdajů a pozitivní údaje o zaměstnanosti se zvýšila pravděpodobnost, že další zvýšení úrokových sazeb Fed do konce roku 2017. Většina ekonomů věří, že americká ekonomika má konsolidovaný a zlepšení v následujících měsících. Naopak, globální investiční výzkumné firmy mají pesimistický pohled na Aussie.

Morgan Stanley doporučila svým klientům prodávat Aussie proti Dolar na základě rostoucí výnosy amerických dluhopisů. Australský dolar akcií inverzní vztah s USA výnosy dluhopisů. Analytici v Morgan Stanley poukázal na to, že zvýšení výnosů německých dluhopisů se vytváří dominový efekt na US Treasury výnosy a podporu pro Dolar. Mimoto, blokování RBA a RBNZ, centrální bankéři všech vyspělých ekonomik otočil jestřábí. Reserve Bank of Australia, nicméně, nedávno zachována referenční sazba na 1,5% a vydal více či méně neutrální prohlášení.

Včera, Australský statistický Úřad uvádí pouhé 1% m-o-m zvýšení úvěrů v Květnu, ve srovnání s tržní očekávání 1,5% nárůst. Tak, RBA je méně jestřábí postoj a měkké ekonomické údaje se očekává, že se obrátit na Aussie slabý proti Dolar.

Dvojice začala klesat poté, co čelí odporu na 0.7660. Slabost v pár AUDUSD je také indikován sestupně Williamse Procento Rozsahu indikátoru. Tak, klesající trend se očekává, že v pár AUDUSD. Na druhou stranu, další hlavní podpora je na 0.7450.

Krátké pozice může být otevřena u nás na trhu Forex blízkosti 0.7630. K omezení ztrát, byli bychom umístit stop loss objednávky nad 0.7760. Pokud měnový pár klesá, jak se předpokládalo, bychom si náš zisk blízkosti 0.7450.

Podobně, v binárním trhu, můžeme se podívat na možnosti investování do opce. Jsme se vstoupit do obchodu pouze tehdy, pokud možnost datum vypršení platnosti blízko k 20. července je k dispozici. Navíc, s cílem investovat, AUDUSD pár by měl být obchodování v blízkosti 0.7630.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: