Samsung Změní Býčí na Vydávání Pozitivní Q2 View

 
GDR (Globální Depozitní poukázky) od Samsung Electronics Co L (BMV:SMSNN) zaznamenal nový 12-měsíční maximum $1061 v posledním týdnu června. Skladem je nyní konsoliduje na 1030 úrovně. Na základě působivé, že fiskální 2017 druhém čtvrtletí outlook vydané minulý týden, a paměťový čip je ultra-super-cyklu, očekáváme, že akcie pohybovat až další v dní dopředu.

Jihokorejská společnost vydala pozitivní druhém čtvrtletí outlook na pátek minulý týden. Samsung uvedl, že očekává, Q2 2017 příjmy mezi 59 bilionů Wonů a 61 bilionů Wonů ($51,1 miliardy dolarů 52,9 miliard), versus konsensus Thomson Reuters odhaduje na 59 bilionů Wonů. Střed Q2 outlook zhruba odpovídá 18% y-o-y růst. Společnost také oznámila, že očekává provozní zisk v rozmezí 13,9 bilionu Wonů na 14,1 bilionu Wonů ($12 miliard na 12,2 mld$), ve srovnání s odhady Wall Street 13,1 bilionu Wonů. Střed operačního výhled zisku se promítá do 72% y-o-y růst. Samsung je předchozí rekordní provozní zisk 10,16 bilionu Wonů byl zaznamenán ve 3. čtvrtletí 2013.

Během druhého čtvrtletí, Samsung čip-making unit odhaduje se vygeneroval provozní zisk o 7 bilionu Wonů. Opět platí, že by překročit 6.31 bilionu Vyhrál rekordní provozní zisk hlášeny v předchozím čtvrtletí. Provozní marže se očekává, že bude 23.3% v Q2 2017, a to až o 7,3% na meziroční bázi.

Nepochybně, silná pozitivní reakce pro Galaxy S8 přispěla k pozitivní výhled. Předpokládá se, že Samsung prodal téměř 20 milionů S8 chytré telefony tak daleko a je cílem prodat dalších 40 milionů.

Samsung je také sklízí odměny z obrovské zvýšení poptávky po paměťových čipů. Poptávka, označované jako paměťový čip super cyklus, se očekává, že trvat několik let, kdy stále více a více firem začít používat cloud computing, nebo se pustit do umělé inteligence.

Společnost také zůstává bez povšimnutí v oblasti OLED (organic light-emitting diode). Je ironií, že jedním z hlavních zákazníků pro ty příští generace obrazovek je jeho konkurent Apple. Podle HMC investiční analytik Greg Roh, DRAM by ceny dále stoupat tento měsíc. Roh očekává, že Samsung na zprávu, provozní zisk ve výši více než 15 bilionů Wonů ve třetím čtvrtletí. Tak, v podstatě, akcie se očekává, že záznam nového maxima v týdnech.

Po konsolidaci v rozsahu 1000 a 1025, akcie se začala pohybovat směrem nahoru. Money flow index je vzestupně. Navíc, akcie se obchoduje nad jeho 50-denní exponenciální klouzavý průměr. Tak, pokračování vzestupný trend, je to možné.

Investice do opce, doufáme, že získat od pravděpodobné zhodnocení cen akcií společnosti Samsung. Opce nebo její ekvivalent smlouvy, platné pro týden, by mohl být koupil od jednoho z našich binární brokers, kdy se akcie obchoduje na zhruba 1040 v LSE.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: