Loonie Promění Prchavé Jako US-Čína Obchodní Napětí Zvýšit

 

Na první den obchodování týden, Kanadský dolar ztratil půdu proti většině zemí skupiny G10 měn v Evropské seance, když ceny ropy klesly na starosti přes globální poptávky na základě zvyšovat US-Čína obchodní napětí. Celkový sentiment obrátil medvědí po amerického Prezidenta Donald Trump hodil studené vody na oživil optimismu z možné dohody o obchodu, která, zvýšit cla na Čínské zboží. Po nárazu deset-denní maxima 1.3493, páru USD/CAD zvrátit trend jako CFTC údaje naznačují pokles medvědí sázky proti Kanadskému dolaru. V době psaní tohoto článku, páru USD/CAD má propadlé všechny zisky, které včera obchodu na 1.3420 úrovně.

Trump tweeted neděli, že k jednání o obchodní dohodě s Čínou byly nadále "příliš pomalu" a že on by zvýšit cla na 200 miliard dolarů v hodnotě produktů z 10% na 25% v pátek. Až do tohoto bodu, NÁS má vymáhat cla na $250bn Čínského zboží, obvinil národ manipulativní obchodní praktiky. Peking oplatil s tarify na NÁS zboží v hodnotě US$ 110bn, obvinil NÁS z jiskření "největší obchodní válka v ekonomické historii."

Trump napsal: "Obchodní Dohoda s Čínou pokračuje, ale příliš pomalu, jak se pokusit vyjednat. Ne!"

Včera Trump vydal další tweet, který tvrdil, že NÁS budou "ztráty" $500 miliard eur za rok na dvoustranný obchod s Čínou. "Omlouvám se, nebudeme dělat, že už ne!" Trump tweeted. Trump dále uvedl, že bude brzy další cíl USD 325 miliard Čínských výrobků s 25% dovozní tarify. S uloženého cla na miliardy dolarů za každé jiné výrobky v roce 2018, USA a Číny diskutovali a v poslední době se zdálo blízko k dosažení dohody o obchodu.

Komentuje Trump je škodlivý, Tome, Orlík, hlavní ekonom Bloomberg Ekonomie, řekl: "je To možné, rozhovory se hroutí, s Čínou nabízí dostatek ústupky, a zvýšení sazeb skutečnou perspektivu. Pravděpodobnější je, podle našeho názoru, je, že tato obnovená nebezpečný je pokus extrahovat několik dalších drobných ústupků v posledních dnech mluví."

Odrážet názory o Tom, Orlík, Mark Luschini, hlavní investiční stratég v Janney Montgomery Scott ve Philadelphii, řekl: "nemyslím si, že to bylo provedeno tak, uštěpačně naznačují, Trump nebude následovat to, ale tam je prvek to být vyjednávací taktika."

O zisk rezervaci na trhu, Luschini řekl: "Tyto věci jsou použita jako záminka pro investory, aby se zisk, protože jsme měli takové obrovské shromáždění a ocenění jsou poměrně vysoké a impuls byl na novinky, aby i nadále být dobré a samozřejmě to není vítanou zprávou."

Čína řekl, že tým je stále v plánu odletět do USA na pondělí, ale ani potvrdit, zda vicepremiér Liu He, Čína je vedoucí vyjednavač, se připojí k týmu, jak bylo původně zamýšleno. Celní nebezpečí rozproudit obavy z celosvětové finanční krize, tlačí dolů ropy sazby.

West Texas Intermediate ropy na červen dodání klesla na $61.63 za barel, než se končí den na $62.24, dolů $0.01 od předchozího blízko. Podobně, mezinárodní měřítko. července ropy Brent, který zaznamenal minimum $68.79 hlavně na ICE Futures Europe, obrátil trend a uzavřel na $71.13, dolů o 11 centů z dříve blízko.

Mezitím, CFTC údaje naznačují, že spekulanti jsou vinutí dolů své medvědí sázky na loonie pro druhý po sobě jdoucí slabé v řadě. Na konci 30. dubna, čisté krátké pozice klesl na 46,745 smluv, z 47,493 v předchozí týden.

Oživení cen ropy a data CFTC na zbývající pozice se očekává, že držet páru USD/CAD rozsah vázán v krátkodobém horizontu.

Páru USD/CAD zůstává rozsah vázán mezi 1.3380 a 1.3470. Oscilátoru z klouzavý průměr má negativní čtení. Jako výsledek, můžeme očekávat páru USD/CAD pro pohyb dolů další a znovu otestovat úroveň podpory.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: