Kanadské Město Začíná Přijímat Bitcoiny Pro Platby Daně

 

Kryptoměna trh prošel menší korekce s hlavní altcoins nahrávání pokles v posledních 24 hodin, ale vykazuje značné zisky v průběhu minulého týdne. Bitcoin (BTC), nicméně zůstává silné, s zisky z 5,8% v minulém týdnu a o 0,7% v posledních 24 hodinách. Crypto král se vyšvihla přes psychologickou úroveň 4.000 dolarů k obchodování na $4,178 v době psaní tohoto článku. Zajímavé je, že Ethereum (ETH) získala 5,8% v minulém týdnu, ale ztratil 0,6% v posledních 24 hodinách do obchodu na $141.91. Podobně, Ripple (XRP), získal 3,3% v minulém týdnu, ale ztratil 0,8% v posledních 24 hodinách do obchodu na $0.3137. Další altcoins se obchodování s výrazným týdenní zisky stejně. To zahrnuje EOS (EOS-$4.21, 15.2%), Litecoin (LTC-$60.68, 2.6%), Cardano (ADA-$0.071, 22.4%), Stellar (XLM-$0.1108, 8%), TRON (TRX-$0.02571, 9.6%) a IOTA (MIOTA-$0.3271, 8.9%).

 

Vládní iniciativy na úrovni

Hong Kong cenné Papíry a Futures Komise zveřejňuje pokyny pro STOs

Cenné Papíry a Futures Komise (SFC) Hong Kong vydal oficiální pokyny pro token zabezpečení nabídky (STOs). Pravidla v úmyslu vymazat pochybnosti, týkající se právní a regulační povinnosti zúčastněných stran ve STO-související činnosti.

Dokument nejprve vymezuje bezpečnostní token a jeho prodej, říká: "STOs obvykle se odkazují na konkrétní nabídky, které jsou strukturovány tak, aby funkce z tradiční nabídky cenných papírů, a zapojit Tokeny Zabezpečení, které jsou digitální reprezentace vlastnictví majetku (např. zlato nebo nemovitosti) nebo ekonomická práva (např. podíl na zisku nebo příjmů) využití blockchain technologie."

SFC uvedl, že tokeny zabezpečení bude pravděpodobně považovat za cenné papíry a sledována v souladu s Hong Kong cenné Papíry a Futures Vyhlášky což znamená, že bezpečnostní tokeny se budou řídit podle převažující zákony o cenných papírech. Proto, Hong Kong-založený STO nebo STO zaměřuje na investory v Hong Kongu, musí získat licenci a zapsat se jako obchodník s cennými papíry v souladu s pravidly stanovenými vyhláškou.

SFC také upozorňuje, že nakládání s cennými papíry, který spadá pod "Typ 1 regulované činnosti" bez řádné licence je trestný čin. Proto třetích stran subjekty, které mají v úmyslu provozovat nebo podporovat STO musí uložit s aktuálním kodexem chování.

Konečně, SFC poukazuje na to, že STO provozovatel musí dodržovat pokyny vydané v listopadu 2018 kruhové pro cryptocurrency výměna.

 

Kanadské město studiích program umožňující obyvatelé platit daně z majetku s Bitcoin

Innisfil, město v Ontariu v Kanadě, je v současné době zkušebně program, který umožňuje svým obyvatelům, aby odvádět daně z nemovitosti pomocí kryptoměn. Plán byl schválen Innisfil Rady minulý týden. Innisfil, ve spolupráci s Coinberry Platit, kryptoměna zpracování plateb podniku, umožní jeho obyvatele usadit se daně z nemovitostí v Bitcoin (BTC). CoinberryPay byl navržen tak, aby výměna cryptos na Kanadských dolarů a transferové platby.

V budoucnu, program může podporovat jiné cryptos jako je Litecoin (LTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Hotovosti (BCH) a Ripple (XRP).

Lynn Dollin, Innisfil Starosta, řekl, že studie nového platebního systému je uvedeno, že společenství dává důraz na inovace. V roce 2017, města s populací 36 000 představil ride-sdílení program, pojmenovaný Innisfil Tranzitu, v partnerství s Uber a podpořil daňové úlevy.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Crypto způsob platby, aby náplň Suica platební kartu s cryptocurrency

Zároveň dává obchodní prezentace v Tokiu, Kazuhiro Tokita, Japonské cryptocurrency exchange DeCurret, členem představenstva, zástupce ředitele, a Prezident představil unikátní kryptoměna platební mechanismus, který umožňuje doplňování Suica platební karty, předplacené karty elektronických peněz, s kryptoměna.

Karta se prodává v Japonsku je numero uno železniční firmy, Východ Japonsko Železnice (JR Východ). Zejména, žádné definitivní osy bylo stanoveno zavedení karty. V roce 2018, JR East vydal přes 70 milionů Suica karty.

Předplacené karty umožňuje nejen dopravy, platby, ale také nákupu zboží a služeb. Japonská Agentura pro Finanční Služby (FSA) dala zelenou pro Decurret operace na 28. Března.

 

CSICL zkoumá, jak blockchain může pomáhat při financování dodavatelů

China Shipbuilding Industry Company Limited (CSICL) plánuje studovat, jak blockchain může být prospěšné při financování svých dodavatelů. CSICL je dceřinou společností China Shipbuilding Industry Corporation (CSIC), která je jedním ze dvou největších lodních gigantů v zemi.

CSICL uzavřela strategickou dohodu o logistika (supply chain) služby související s Shanghai Bank. Podle dohody, CSICL a Shanghai Banky budou společně budovat blockchain technologie na bázi on-line dodavatelského řetězce financování zařízení pro CSIC dodavatelům.

Platforma se očekává, že sloužit potřebám financování dodavatelských řetězců v deseti klíčových odvětvích, jmenovitě skladování baterií, tabáku, strojů, turbodmychadel, dieselových motorů, stavba lodí, velké ocelové konstrukce výmysly, marine engineering, plynoměry, přístavní stroje a automatizace distribučních systémů.

Nejnovější dohoda je součástí Shanghai Banky plán na zvýšení obchodních procesů pomocí path-lámání inovace. Loni v říjnu, Shanghai Bank představila Uplink e-Chain — on-line platformu usnadnění dodavatelského řetězce financování pro malé a střední podniky.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: