Prognózy Nárůstu Poptávky po DRAM Změní Micron Býčí

 
Polovodičové výrobce čipů Micron Technology (NASDAQ: MU) se stala mluví města minulý týden, když dokončila akvizici na Tchaj-wanu na bázi paměťových čipů výrobce Inotera Memories, Inc. v dohodu v hodnotě $4 miliardy ($0.94 na akcii). Novinky pohonem fondu na nové 12-měsíční maximum $20.99. S ohledem na rostoucí poptávku po paměťových čipů, měli jsme doporučeno zakoupení one touch opci na 8. listopad, s realizační cenou $19. Doporučená úroveň byla překročena pohodlně, což má za následek zisk z obchodu na uplynutí doby platnosti smlouvy. Jsme stále vzestupnou na akciovém z důvodů je vysvětleno níže.

Pořízení Inotera umožní Micron mít přístup ke špičkové technologie, na rozdíl od finanční výhody. Inotera se již dodává 35% své výroby DRAM Micron. To znamená, že akvizice nebude mít žádný tlak na výrobní zařízení Inotera. Po období nevýrazného růstu, poptávka po mobilní telefony, servery a osobní počítače začaly opět zvyšuje.

Prodej DRAM a NAND paměťové čipy tvořily 60% a 31% z Micron je Q4 tržby, resp. Dodávky DRAM čipů se očekává zvýšení o 15% až 20%, zatímco poptávka se očekává nárůst o 20% na 25%. Výzkumná zpráva Western Digital potvrzuje názor. Očekávaný růst poptávky se očekává, že zvýšení cen paměťových čipů, čímž prospívá spodním řádku společnosti. Micron doufá, že se snižují náklady na výrobu DRAM o 20% na 25% v příštím roce. Pořízení Inotera je také očekává zvýšení provozního zisku o $600 milionů.

Micron má zvednutý $2 miliarda v dluhu pro získání Inotera. Od Tchajwanská společnost má velmi nízký vliv, nakonec, Micron je pákový efekt je také očekává, že pokles okrajově. S ohledem na vyhlídky na růst, Christopher Danely, Citi Research analytik vydal "koupit" rating na akcie, cílovou cenu $30. Přední PE poměr 10.4 ukazuje, že akcie jsou levné i za aktuální cenu. Tedy, v podstatě, akcie se očekává, že zůstane býčí, a obchodník by měl koupit poklesy.

Akcie má krátkodobou podporu na 20. Další rezistence se očekává, že v 24 úrovních. Indikátor MACD se začal šplhat nahoru. To odráží bullishness na skladě. Na Chaikin money flow ukazatele se obrátil pozitivní. To znamená, že kapitál proudí do akciového.

Proto, binární obchodník by měl vstoupit do call opce (také odkazoval se na jako vyšší nebo vysoká možnost u některých brokerů) obchodu. V době vstupu do smlouvy s makléřem, obchoduje cena podkladového aktiva v akciový trh by neměl být větší než $21. A konečně, jeden týden uplynutí období by mělo být povoleno smlouvy.

Nejnovější články: