Juanů Na čínském Plánu Na Reformu Zemědělství

 

Čínský jüan je posílení v polovině týdne, jak devizové trhy posoudit nejnovější vývoj v Číně a po celém světě. Oba analytici a investoři dávají větší význam americko-čínských obchodních jednání, která mají potenciál formovat budoucnost světa je druhou největší ekonomikou. Yuan také získal podporu od Čínské vlády oznámení, předávání rozhodnutí k provedení zemědělské reformy. Po oznámení, USD/CNY měnový pár se ponořil do 6.6870, po nahrávání vysoce 6.7585 včera ráno.

 

Čína realizovat hlavní zemědělské reformy

V úterý v Pekingu uvedl, že se bude provádět intenzivní reformy v zemědělství ke zlepšení svého hospodářství venkova jako součást probíhajícího úsilí o zmírnění obchodních výzev, urychlit růst, zvýšit úroveň příjmů, a zlepšení celkové životní úrovně v jeho krajině.

Státní Rada vypracovala "Č. 1 dokumentu" , který byl publikován Xinhua, state-run tisková agentura: "v komplikované situaci rostoucí tlak na ekonomiku a hluboké změny ve vnějším prostředí, je zvláště důležité, aby dělat dobrou práci v zemědělství a ve venkovských oblastech."

Zejména ve zprávě se hovoří o iniciativy ke zvýšení produkce sóji v zemi. Akce navazuje na loňský plán výrazně zvýšit domácí sojový výstup přes pět let, aby se přestal spoléhat na ostatní země, včetně USA. Čína je největším spotřebitelem sóji.

Vzhledem k tomu, domácí ekonomika je pod zvýšeným tlakem globálního obchodu napětí, které mají za následek značné zpomalení neviditelné od roku 1990, Čínská vláda se domnívá, že vyšší daň sop jsou nezbytné.

Vicepremiér, Han Zheng, informovala Státní Správa Daně, že Peking bude snížit daně i dále po snížení o 1,3 bilionů juanů ($193 miliard kč) na daních a dalších poplatcích v roce 2018.

Nemovitostí, prominentní odvětví Čínské ekonomiky, je stále krvácení. Na y-o-y základ, celková plocha bydlení prodávané klesly v lednu 2019.

Mezitím, v oblasti výzkumu na vědomí zaslané zákazníkům, Morgan Stanley uvedla, že Čína vyžaduje další cizí měně jako jeho přebytek obchodní bilance je sušení rychle. V roce 2019, schodek běžného účtu se očekává na 0,3% z jeho hrubého domácího produktu (HDP). To číslo se očekává, že rozšíření na 0,6% v příštím roce. V poslední době Čína zaznamenala deficit běžného účtu byl v roce 1993.

Ekonomové uvedli, pokles exportu, pokles národních úspor, a stárnutí populace jako důvod pro deficit. Zemědělské reformy, oznámila Čína se očekává, že udržet juanů optimistický v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: