Nezajímavá CPI Dat Tlumí Očekávání zvýšení úrokových Sazeb Fed

 

Americkému dolaru obchoduje blízko na nejnižší bod v téměř dva týdny před jeho hlavní vrstevníky v pátek jako krachující US treasury výnosy a další ztráty na Wall Street poškozené sentiment. Dolarový index, míra dolar hodnotu proti šesti z nejdůležitějších měn, obchodovaných na 95.07 v pátek, se od jeho měsíční vrchol 96.16 dosáhl v úterý. Dow Jones Industrial Average uzavřené na 25,052, pokles 2.13% na dvouměsíční minimum. S&P 500 skončil 2.05% nižší. Dow klesl přibližně 7% z all-time vrcholu 26,951 zaznamenány na 3. října.

 

Americký dolar strasti

Benchmark 10-letého státní Pokladny výnos klesl na 3.1724% v pátek po dosažení sedm-rok maxima 3.261% v úterý. Fed úředníci řekl, minulý měsíc, čekali tři sazeb v roce 2019, a někteří analytici se domníval, že jsou otevřené, aby zvýšení sazeb v prosinci, což by znamenalo čtvrté v letošním roce. Slabší než očekávaný růst v USA spotřebitelských cen oslabil dolar jako obchodníci snížily sázky na US Federal Reserve zvýšení rychlosti svého určena míra vzroste.

Podle zpráva amerického Ministerstva Práce, core CPI vzrostl o 0,1% v září oproti předchozímu měsíci, ve srovnání s průměrný odhad ekonomů o 0,2% nárůst. Širší CPI také vzrostl o 0,1% na měsíční bázi, chybí prognózy pro 0,2% nárůst.

Kromě volatilní položky, jako jsou potraviny a energie, jádro index spotřebitelských cen vzrostl o 2,2% v září oproti předchozímu roku, stejným tempem jako v srpnu, ale méně než 2,3% průměrný odhad ekonomů dotázaných agenturou Reuters. Širší index spotřebitelských cen se snížil na 2,3% ročního zisku, což je nejnižší od února, ve srovnání s očekáváním pro 2.4%. CPI slečna způsobila pokles sázky, že inflace v USA je vyzvednout, řízení chuti k jídlu je pro NÁS vládních dluhopisů.

V komentáři k americkému dolaru slabost, Paresh Upadhyaya, ředitel měnové strategie na Amundi Pioneer Investments v Bostonu, řekl, že "Jsme svědky investoři trochu riskovat ze stolu. Dolar nedostali kilometrů od CPI číslo."

Ministerstvo Práce také uvádí, že podání pro dávky v nezaměstnanosti nečekaně vzrostl minulý týden, ale zůstal u 49-rok nízké. Za týden končící 6. října, počáteční nároky na státní podporu v nezaměstnanosti se zvýšil o 7 000 na sezónně očištěné 214,000. Ekonomové očekávali pokles nároků na 206,000, z 207,000 o týden dříve.

Euro bylo hlavní příjemce celková slabost dolaru, dosažení nové týdenní maximum 1.6003, podporovaný dolar prodej a jestřábí tón v zápisu z nedávného zasedání Evropské Centrální Banky (ECB) setkání.

Zápis z jednání naznačují, že ECB je na cestě k nápravě jeho ultra-uvolněné měnové politiky v roce 2018 přes obavy o zpomalení hospodářského růstu v Evropě.

Na zápisy ze zasedání ECB, Kathy Lien, Generální Ředitel devizové strategie v BK Asset Management, řekl: "slyšeli Jsme docela dost komentář z eurozóny se politici v poslední době o rostoucí inflaci včetně (ECB), Prezident Draghi a zpráva je konzistentní, což je, že cenové tlaky rostou."

Zástavní právo dále uvedl: "Část z toho je v důsledku vyšších cen ropy, ale slabší euro také zvyšuje inflaci." Ona také očekává více EURUSD short krytiny v nadcházejících dnech.

Gold, což je další bezpečné útočiště aktiv, obchoduje se na $1,221 dnes, což představuje nárůst o 0,17% z předchozího blízko. Včera, drahých kovů získal 2% kvůli slabosti v americký dolar a globální finanční nejistoty.

Podstatnější je, že nižší než očekávané inflace spotřebitelských cen a vyšší než očekávané nezaměstnanosti tvrdí, se očekává, že držet dolar medvědí v krátkodobém horizontu.

Technicky, páru EURUSD se začalo stoupat po testování supportu na 1.1350 úrovně. Další hlavní rezistence se očekává, že pouze v 1.1820 úrovně. Stochastický indikátor je také roste z medvědí zóně. Jako výsledek, můžeme očekávat, že měnový pár bude pohybovat v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: