Uber Zdraví A Blockchain Kancelář Partnera Pro Pacienta Tranzitu

 

Kryptoměna trh vstoupil do režimu korekce v posledních 24 hodinách po Bitcoin (BTC) se nepodařilo zlomit nad 13,250, který se nyní obrací do hlavní úrovně rezistence. Zisk rezervaci, může být také důvodem pro slabost v Bitcoin, který ztratil více než 7,8% v posledních 24 hodinách do obchodu na $11,984. Ethereum (ETH) má zlomené pod psychologickou úroveň 300 dolarů k obchodování na $286.22, což odráží pokles o 8,6% v poslední den. Podobně, Ripple (XRP), ztratil 8,7% na obchodu na $0.3620. Ve skutečnosti, žádný z dvacítky cryptos tím, že tržní kapitalizace se obchodování v kladném teritoriu. Další významné altcoins, které ztratily výrazně do 24 hodin patří Bitcoin Hotovosti (BCH – $383.64, -8.9%), Litecoin (LTC – $106.46, -11.1%), EOS (EOS – $5.21, -11.7%), Binance Mince (BNB – $31.29, -3.7%), Cardano (ADA – $0.0717, -7.1%), Stellar (XLM – $0.0955, -5.4%), TRON (TRX – $0.0317, -7%) a Monero (XMR – $94.22, 6.1%).

 

Vládní iniciativy na úrovni

Evropské Blockchain předsednictví, o který se dělí Itálie, české republiky a Švédska

Prezident post Evropského Blockchain partnerství budou sdíleny Itálie, česká Republika a Švédsko spolu. Prezident příspěvek je po dobu jednoho roku, od července do července 2019 2020. Rozhodnutí bylo přijato na zasedání Evropské Blockchain Partnerství v Bruselu.

Marco Bellezza, Právní Poradce Ministra Di Maio pro komunikaci a digitální inovace a Koordinátor italské delegace EU Blockchain Partnerství, komentoval Prezident post takto: "italského Předsednictví EU Blockchain partnerství je první potvrzení činnosti prováděné v této oblasti na popud Ministra Luigi Di Maio, s cílem poskytnout Itálie vůdčí roli v Evropských projektů na Blockchain. Jedná se o jedinečnou příležitost k další podpoře znalosti a používání této technologie ve prospěch občanů a podniků o posílení spolupráce v rámci EU."

Loni v září, Itálie vstoupila do Evropské Blockchain Partnerství, který byl podporován Evropskou Komisí pět měsíců, než jako "vozidlo pro spolupráci mezi Členskými Státy za účelem výměny zkušeností a odborných znalostí v technických a regulačních oblastech a připravit se na zahájení celé EU [blockchain] aplikací v rámci celého Jednotného Digitálního Trhu ve prospěch veřejného a soukromého sektoru."

V únoru, italská Sněmovna Reprezentantů schválila návrh zákona definuje distribuovanou knihu technologií (DLTs) jako blockchain. V té době, Maria Laura Mantovani, člen italského Parlamentu v Movimento 5 Stelle strana, Itálie, prohlásil, že blockchain technologie by zajistit on-line hlasování důvěryhodný.

 

Vidlicový Aktiv zákona, který se zaměřuje na Bezpečný Přístav je opět předložen

Americký Kongresman Tom Emmer opět předložil jeho Rozeklaný Aktiv zákona, který se zaměřuje na Bezpečný Přístav pro daňové poplatníky. Na základě data uvedeného v záznamu, znovu zahájila varianta zákona, zdá se, že byly předloženy na 3. července. V roce 2018, Emmer navrhl Vidlicový Aktiv zákona, jako způsob, jak zjednodušit daňové předpisy na vlastnosti zachovány na hard-forked blockchains.

Zahájení pevný vidlice rozdělí blockchain do dvou, s jedním z nich po směru původní smlouvy, zatímco ostatní s různými funkcemi nástupu do nového směru. Tam bude žádná kompatibilita mezi novým blockchain a původní blockchain. Takže, nový blockchain neuzná transakcí, které proběhly v původním řetězci.

Emmer údajně předložili návrh zákona na podporu přijetí blockchain v USA minimalizací složitosti týkající se kryptoměna a blockchain souvisejících zákonů. Emmer prohlásil, že "daňoví poplatníci mohou jen v souladu se zákonem, když zákon je jasný."

Zejména, Safe Harbor zákona není cílem vyhladit daně z aktiv, která drží na pevném klikaté blockchain. Naopak, zákon má v úmyslu nabídnout bezpečný přístav pro investory, kteří nemají přesně poskytnout údaje o pevný vidlice při výpočtu své daňové povinnosti.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Vyřešit.Péče spolupracovat s Uber Zdraví pro pacienta tranzitu

Vyřešit.Péče, blockchain startup se zaměřením na zdravotní péči, spolupracoval s Uber Zdraví pro pacienta tranzitu. Uber Zdraví je dopravní zařízení budou začleněny do Řešení.Péče je osobní péče koordinace a řízení app Péče.Peněženku. Pomocí aplikace, budou pacienti schopni opravit Uber Zdraví cesta, která splňuje Zdravotní Pojištění Přenositelnost a Accountability Act z roku 1996.

Navíc, pacienti budou moci využívat Péči.Peněženka platit za služby, a dokonce i sdílet náklady s členy rodiny, pojišťovny, zaměstnavatelé a další relevantní lidi.

Pokud jde o partnerství, Uber Zdraví vedoucí Dan Trigub řekl: "Každý rok, odhadem 3,6 milionu Američanů ujít své lékařské schůzky, vzhledem k nedostatku spolehlivých dopravy, s náklady minul primární péči schůzky odhaduje na 150 miliard eur ročně. Na Uber Zdraví, jsme vždy hledají způsoby, jak zajistit, že doprava není překážkou k péči."

 

LG podá žádost o ThinQ Peněženku

Jižní Korea je LG podalo přihlášky ochranné Známky pro své "ThinQ Peněženka" Patentu Spojených Států a Office obchodní Známky (USPTO) na 2. července. Předložené doklady naznačují, že ochranná známka byla požádána, na služby související s transakcí a vypořádání zařízení, mobilní bankovnictví, a "žádost o platbu software pro mobilní telefony," mezi ostatními. ThinQ je vlastně značka malých lednička zahájila společnost v roce 2011. Po jeho úspěchu, společnost uvedla na trh několik smartphonů pod stejnou značkou.

Ochranné známky může být vykládáno jako pokus o LG soutěžit s Samsung. V Květnu se objevily zprávy, že Samsung plánuje spuštění crypto a blockchain funkcí, včetně cryptocurrency wallet, v jeho rozpočtu mobily.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: