Kanadský Dolar Dolů Na Bank of Canada Holubičí Prohlášení

 

Japonský jen posiluje uprostřed týdne vůči Kanadskému dolaru v důsledku dvou hlavních důvodů. Za prvé, slušné ekonomické údaje z Japonska se zastavil jen z posuvné proti její vrstevníci. Za druhé, nečekané holubičí prohlášení o politice Bank of Canada, pomáhal jen, aby získali půdu proti Kanadskému dolaru. CADJPY pár klesla z 84.55 na 84.10 v posledních 24 hodin, a měnový pár nevykazuje žádné známky oživení.

 

Holubičí prohlášení změní Kanadský dolar medvědí

Kanadský dolar propadla vůči jenu včera poté, co Bank of Canada vydala překvapivě holubičí prohlášení o politice. Měna obchoduje na nejnižší úrovni od září, ve srovnání s většinou jeho hlavní soupeři, zatímco loonie dosáhla nejnižší úrovně zaznamenané od června 2017 oproti americkému dolaru.

Jak se očekávalo, na zasedání měnové politiky, BoC opustil svou referenční úrokovou sazbu beze změny na 1,75 procenta. Zatímco rozhodnutí nebylo nečekané, holubičí prohlášení vydané centrální banka překvapila měně účastníkům trhu. Mezi věty, které upoutal pozornost obchodníků, byla zmínka, že "globální ekonomická expanze zmírňuje do značné míry, jak se očekávalo," který odporuje prohlášení o měsíc dříve, že ekonomický výhled je "pevná."

Jako Kanada hospodářského růstu, centrální banka očekává zpomalení: "Kanadská ekonomika jako celek vzrostla v souladu s Bankou je projekce ve třetím čtvrtletí, i když údaje naznačují, méně hybnost jít do čtvrtého čtvrtletí."

Maria Berlettano, šéf Kanadské vlády úvěrové strategie na CIBC řekl: "lednové zvýšení sazeb nemusí nastat. Rychlost rozhodnutí bylo, jak se očekávalo, ale prohlášení bylo holubičí. Prohlášení uznal nějaký nový růst týká, a také navrhl, že tam může být další pokoj pro neinflační růst."

Po BoC prohlášení, dvouletého vládního dluhopisu je výnos klesl až 7.4 bazických bodů na dvouměsíční minimum 2.044%, nejvýraznější pokles od Května. Na trhu nyní dává pouze 37% šanci na zvýšení sazeb v lednu, se od předchozí úrovně 55%.

V Japonsku, Markit/index Nikkei v Japonsku Služeb Index Nákupních Manažerů (PMI) byl na úrovni 52,3 v listopadu, téměř beze změny z šesti-měsíční maximum 52.4 v říjnu. Toto je 26. po sobě jdoucí týden, že index zůstal nad 50. Čtení nad 50 znamená expanzi a naopak. Kompozitní PMI, který se skládá z výroby a služeb, také zůstala firma v 52.4 tento měsíc, téměř beze změny od 52.5 v předchozím měsíci.

Podle analytiků, obchodní činnost zůstává odolný jako třetí největší světová ekonomika zotaví z řetězec přírodních katastrof loni v létě, vliv výrobních operací a narušení dodávek. Japonští obchodníci jsou optimističtí, že obchodní válka může být odvrácena se Spojenými Státy. Poté, co Spojené Státy a Čína se dohodly na 90-ti denní ochranné příměří, mnozí se domnívají, že obchodní spory mezi Washingtonem a Tokiem může být odvrácena. Jenu, který ztratil proti jeho vrstevníci zatím v tomto roce, se začal obnovovat na pevných služeb, dat a snížení podnikových výdajů. Proto, základy prospěch další pokles Kanadského dolaru vůči jenu.

Technicky, CADJPY pár prolomil support na 86.30. Další hlavní podpora je pouze na 83.10. Navíc, peněžní tok ukazatel má čtení pod 50. Proto můžeme očekávat, že pár CADJPY přesunout dolů v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: