FSTE 100 Dosahuje Patnáct-Rok Vysoká

Obrovský nárůst FTSE 100 je ne dolů na štěstí sám. Mohlo by se zdát, že přísné měnové kontroly na místě ve spojeném KRÁLOVSTVÍ ministr Financí začíná nést ovoce. Ceny domů jsou také začíná projevovat nárůst v posledních měsících. Zdá se, že Velká Británie je jedním z mála členů Evropské Unie, jejichž přísnou fiskální politiku, zdá se, že funguje!

Tam byly obrovské zisky díky mnoha důvtipný obchodníci Binární Možnosti investování na růstu populární index. Hodnota mnoha FTSE 100 společností vzrostl o tolik, kolik celkem 21 bodů v posledních týdnech. Hodnota Indexu se nyní překonal hodnotu 6873, hodnotu, která byla naposledy viděna před téměř 15 lety. Síla index naznačují, že BRITÁNIE je na cestě k uzdravení. Mnoho odborníky z průmyslu, předpovídají, že smart money by být v investování na měn spárován s GBP v obou Binární Opce a Forex obchodování.

Obchodovat Indexy s naší Binární Možnosti Makléři

Chceme si být zcela jisti, že při uvedení jakýkoliv typ Indexy související s Binární Možnosti on-line obchodu. Na TradersAsset Tým pečlivě vybral naši makléři a splňují naše vlastní požadavky a vysoké standardy.

  • Cherry Trade – snadný-k-používat obchodní platformu, která také přijímá NÁS obchodníky. Nabízejí štědré uvítací bonusy a rychle výplaty. Opravdu broker, kde obchodníci mohou vydělat obrovské zisky.
  • Možnosti Redwood – NÁS jsou také vítáni v této fantastické broker. Redwood nabízí jednoduché platforma, nadšeným a dobře informovaný tým podpory, více možností vkladu, a obrovské množství aktiv a obchodní nástroje.
  • Šéf Kapitálu – Maximální vrátí až na 89%, osvědčený obchodní platforma licencován CySEC, a je otevřený obchodníků všech národností, jsou jen tři důvody, proč vyzkoušet tuto vzrušující broker. Šéf Kapitálu jsou ve vlastnictví skupiny, které mají mnoho zkušeností v obchodování on-line prostoru.

Nejnovější články: