Kila Dolů Na Nedostatečné Údaje Maloobchodní Tržby

 

Libra klesla vůči dolar se v pátek po zprávách uvedl, že BRITÁNIE by mohla pád z EU. Března 29. ne jako rozšíření, která byla všeobecně předpokládalo dříve, byl dohodnut jako dosud. Navíc, horší-než-očekávaný pokles v prosinci maloobchodní tržby také připsat na snímku v měně. Dolar, na druhou stranu, shromáždil na 10-měsíční maximum výrobní data. Pár GBP/USD uzavřel na 1.2865 v pátek, téměř 100 pipů dolů z předchozího dne je vysoká.

 

Brexit vývoj a slabé maloobchodní tržby dat zase slabá libra

Počátkem minulého týdne, libra shromáždil na zprávy, že Brexit by mohl být odloženo "o pár měsíců" s rozšířením k Článku 50. Tato myšlenka byla podporována vlivný Rakouský Kancléř Sebastian Kurz, který řekl: "Když se v Londýně představuje vhodnou strategii a plán, pak odložení odnětí datum, do pár měsíců by mohlo být možné."

Dokonce i EU je hlavní Brexit vyjednavač, Michel Barnier, pozitivně reagoval tím, že říká, "pokud se mění, změníme." On také vyjádřil názor, že dospět k dohodě bylo "v zájmu všech" a že se "něco musí změnit" , pokud smírné dohody má být zajištěn.

Nicméně, nejnovější zprávy ukazuje, v BRITÁNII je stále na cestě k EU opustit. Března, 29., 2019 – bez ohledu na výsledek Brexit jednání. To proto, že Britský Premiér Května vydala oznámení na Donalda Tuska, Předsedy Rady EU, podle článku 50 smlouvy o EU Lisabonská Smlouva dne 29. Března, 2017.

Článek 50 právní mechanismus, který spouští proces, přičemž po dvou letech, Členský Stát právně končí své plné členství v EU, a to buď uzavřením dohodnutého ukončení smlouvy nebo tím, že okamžitě ukončuje všechny běžné právní ujednání, které podporují členství. Takže pokud jeden rozšiřuje procesu Článku 50, je obtížné vidět, jak se Spojené Království není chůzi bez dohodu. Nic z dění minulého týdne změnila tuto cestu.

Mezitím, britská Národní statistický Úřad oznámil, prudký pokles maloobchodních tržeb v prosinci, jako nakupující zdržel výdaje v hotovosti po nakupování na Vánoční dárky se slevou v listopadu. V prosinci, celkové tržby poklesly o 0,9% m-o-m základ. To bylo horší než 0.8% pokles prognózy ekonomů. Zejména, v listopadu maloobchodní tržby odrazila se 1,3% růst, protože spotřebitelé využili Černý pátek obchodů.

V komentáři na slabé maloobchodní tržby, data, EY analytik Howard Archer, řekl: "velkým problémem pro maloobchodníky bude, že již opatrní spotřebitelé dále omezit své výdaje v blízké budoucnosti, alespoň vzhledem ke zvýšené nejistotě ohledně Brexit. Zklamání pro maloobchodníky, jako je objem prodeje klesl zpět výrazně v prosinci po listopadu je spike. To ukázal na Černý pátek-související propagační akce, a primárně přinášet maloobchodní nákupy vpřed. listopadu od prosince, spíše než zvedání prodeje celkově."

Průzkum, který provedla GfK ústav uvedl, že důvěra spotřebitelů v Británii klesla na pětileté minimum v prosinci, jako Brexit-nadšený inflace erozi kupní síly mezd. GfK index, míra spotřebitelské důvěry klesl na -14 v prosinci, od -13 v listopadu a -10 v říjnu.

Na klesající důvěru spotřebitelů, Archer, řekl: "Spotřebitelé jsou zjevně relativně opatrný v jejich výdaje v období Vánoc, což je spojeno s GfK index spotřebitelské důvěry klesá zpět v prosinci na nejnižší úroveň od poloviny roku 2013 na pozadí zvýšené obavy nad ekonomikou a Brexit."

V USA, Federální Rezervní systém, uvedl, že průmyslová výroba vzrostla o 0,3% m-o-m v prosinci a splněna očekávání Wall Street. V listopadu průmyslová produkce zvýšila o 0,4%, revidováno směrem dolů z dřívější odhad 0,6% růst. Na roční bázi, produkce vzrostla o 3,8% ve čtvrtém čtvrtletí, mírně dolů z 4,7% ve třetím čtvrtletí.

Zejména, to byl nejvýznamnější zaznamenán růst za deset měsíců. Prudký nárůst těžební činnosti, výroba motorových vozidel, a několik dalších zboží přispěla ke zvýšení průmyslové produkce. Data také zmírnil obavy z prudkého poklesu v továrně činnosti.

Skutečnosti uvedené výše naznačují, že pár GBP/USD bude nadále medvědí v krátkodobém horizontu.

Cena graf ukazuje, že měnový pár prolomil support na 1.2880 úrovně. Další podpora se očekává, že pouze v 1.2730 úrovně. Pár GBP/USD je také obchodování pod svůj 50-denní klouzavý průměr. Navíc, na rozdíl od čtení MACD histogram ukazuje, že odprodej ještě není u konce. Proto očekáváme, že pár GBP/USD další pokles.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: