Amazon Sleduje Apple, Aby se Stal $1 bilion Společnosti

 

On-line e-commerce obří Amazon.com, Inc. (AMZN) krátce překročil tržní kapitalizací 1 bilionu dolarů včera, ale uzavřené s tržní kapitalizací asi 994 miliard. To je třetí společností na světě a druhé v USA dosáhnout tržní kapitalizací 1 bilionu dolarů. Zatímco Apple dosáhl tržní kapitalizací 1 bilionu dolarů o měsíc dříve, Čínský ropný gigant PetroChina dosáhl 1 bilion dolarů v roce 2007. PetroChina nakonec prohrál o více než 800 miliard dolarů do obchodu s tržní kapitalizací přibližně 135 miliard. V Amazon situace, společnost se zaměřením na spodním řádku, spíše než na jejich top-line, v průběhu minulého roku, který učinil obrovský rozdíl, nejen ve své čtvrtletní výsledky, ale také na cenu akcií, která poslední obchoduje na $2,039.51.

 

Amazon je úžasné dominantního postavení na trhu

Seattle, Washington-založená společnost obdrží $0.49 na každý e-commerce dolar vynaložený v USA. Firma generuje roční příjmy přibližně $178 miliard eur a zaměstnává více než 550 000 lidí. Společnost prodává více než 200 milionů produktů v USA, které jsou rozděleny do 35 skupin – s téměř 5 milionů položek v oddělení s Oblečením, téměř 20 milionů v Sportovní & Venku, a více než 4 miliony v Kancelářských Produktů.

V tržní kapitalizací 1 bilionu dolarů, může být považován za libovolný práh, ale nikdo nemůže popřít, pozoruhodný růst 24-rok-stará firma a nekonečné důvěry investorů v jeho budoucnost. Dát do perspektivy, tržní kapitalizace všech 14 největších prodejců na základě fiskálního roku 2017 výnosy musí být přidán tak, aby odpovídala tržní kapitalizace Amazon, který zahrnuje společnosti jako Walmart (WMT) AutoNation (AN). Akcie Amazon je také ceněn vyšší ve srovnání s zaměřený obchod s potravinami, maloobchod a stavební akcie, které měly průměr PE poměr mezi 20 a 40 v roce 2017.

Až do loňského roku, akcie shromáždil především díky konzistentní růst horní linie je hlášeno každé čtvrtletí. Společnost se valil zpět velkou část svých příjmů do jiných podniků (nabývající společnosti, atd.,) a k posílení jeho doručení (vývoj nových technologií a založení naplnění centra) rámce. Ocenění byla vysoká, ale rozhodně ne do té míry, co je teď. V lednu 2018, Amazon stálo jen $580 miliard$, ale ocenění začala raketovým tempem, když společnost vykázala čistý zisk ve výši 2,5 miliardy dolarů v 2Q18, impozantní nárůst z $197 milionů eur ve stejném období roku 2017.

Společnost cloud computing podnikání, Amazon Web services, hlavně přispěl k úspěchu a příjmů z prime členství, předplatné a reklamy, se prodává v celé jeho stránky i nadále řídit marže.

Jakým způsobem Amazon ukazuje své svaly dramaticky zvýšila analytici a investoři zájem na skladě. Morgan Stanley se v poslední době zvýšila cílovou cenu na $2,500, a této cenové úrovni by se Amazon tržní kapitalizace na 1,2 bilionu dolarů, na základě růstu tržeb vedení o 24% ročně až do roku 2020. Morgan Stanley se oceňují Amazon Web Services, nyní všudypřítomná vrstva internetu, že aids podniků, od malých začínajících Ústřední Zpravodajské Agentury, na $375 miliard. S tímto růstem cen, společnost má také zlomený mýtus, že jeho hodnota je postaven na humbuk a je předražené akcie.

Daniel Martins, který stojí v čele nezávislého výzkumu firmy, se vyjádřil o Amazon ocenění takto: "je To příliš vysoké bar předpokládat, že uspějí ve všem, co dělají," říká Martins. "Ale ve stejné době, myslím, že Amazon je nejlepší kombinace na světě, na stupnici od velké společnosti a podnikatelské DNA s duchem spuštění."

Amazon nadále atraktivní pro investory, protože jeho schopnost rychle přenést produkt z jednoho bodu do druhého, a také skutečnost, že je dominantou jakéhokoliv podnikatelského sektoru prostřednictvím jeho jedinečný přístup pomocí své dovednosti v oblasti datové analýzy.

Mnozí tvrdí, že antimonopolní regulátoři mohou zkoumat Amazon strategie v budoucnu. Je třeba poznamenat, že antimonopolní regulátoři budou vyšetřovat firmu, když věří, že cena produktu by se zvýšit na základě obchodní dominanci společnosti. V Amazon případě, že hodnota komodity se jen šel dolů, a tak strategie není vnímána jako škodlivé regulátorů. Můžeme tedy očekávat, že akcie zůstanou v vzestupnou trajektorii v dohledné budoucnosti.

Technicky se akcie obchoduje nad jeho 50-denní klouzavý průměr, a Chaikin money flow ukazatele je v pozitivní oblasti. Pokračování současného trendu, i když s drobnými opravami, je možné, proto se dalo očekávat.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: