RBC Analytik Předpovědi 45% Vzhůru na Amazon

 

Podíl e-commerce obří Amazon.com, Inc. (Nasdaq: AMZN) je prognóza ocenit tím, že více než 50% v příštím roce, podle Mark Mahaney, analytik RBC. Konkrétně, podle jeho výzkumu poznámce pro klienty, Mahaney uvedl, že společnost má v úmyslu zavést "Prime Day" program v USA se očekává, že k posílení výnosů a cen akcií v nadcházejících měsících. Po zprávě akcie uzavřely na $1,789.84, a to až $13.55 nebo 0.76% od předchozího blízko. Akciový posílil o 18% v roce-do-datum do úterý.

RBC analytik se domnívá, že Amazon je jeden den doprava schématu je zvýšení předplatné Amazon Prime, a odpovídajícím způsobem více výdajů domácností s Prime členství. Mahaney odhady příjmů zvýšit mezi 7% a 15% v důsledku zvýšení v Prime členství.

V červnu, Amazon představil další den doručení zařízení na členy vlády. Společnosti plnění svého plánu, aby po dvoudenní dodací lhůty na jeden předpokládá získat téměř 24 miliard dolarů v dodatečné příjmy. Predikce příjmů byl učiněn za předpokladu, 150 až 340 bazických bodů zvýšení Prime přijetí a 5% na 11% nárůst ve výdajích za člena.

V dubnu, společnost odhalila jeho $800 milionů Capex plán pro 2. ČTVRTLETÍ roku 2019 snížit dodací lhůtu ze dvou dnů na jeden den. Zařízení bude zpočátku nabízen v Severní Americe a později se válí po celém světě. Se snahou minimalizovat dodací lhůty, společnost se rychle dosáhl 100 milionů Prime členy.

Mahaney poukazuje na to, že Amazon je uvedení v úsilí dosáhnout jeden-den doručení, protože spotřebitelé upřednostňují výrobky, které mají, aby být dodáno rychle a v pohodlné způsobem.

Zejména, Amazon zahájení bezplatné dvoudenní doručení prostřednictvím svého Předsedy členství má zcela upravené e-commerce krajiny ad tlačil jeho konkurenti nabízejí podobné dodání alternativy.

Mahaney řekl, že společnost je jednodenní program by mohl mít podobný dopad. Ve své výzkumné zprávě pro klienty, Mahaney vysvětlil, že Amazon je opět nastavení trend, který jiní jsou nuceni takto. Mahaney řekl: "Jsme přesvědčeni, že jakmile Amazon staví ještě větší loajální uživatelské základny s zdarma jeden-den doručení, průmysl může následovat, znovu."

Pokud jde o příjmy, outlook, řekl: "S jednou-den jako katalyzátor, jsme nyní model trvalého růstu tržeb zrychlení a zvýšení [2020 odhaduje] Příjmy $337B."

S odkazem na zavedení firmy Prime Jeden Den Doprava' program v USA v průběhu příštího roku, RBC Capital market představuje Amazon akcie posílila o cca 50% v nadcházejícím roce. Investiční výzkumná firma předpokládá, že se cena 2.600 dolarů za akcii, což odráží nárůst o zhruba 45% oproti včerejší zavírací ceně.

Analytik zpráva se očekává, že se obrátit na akciovém optimistický v krátkodobém horizontu.

Historický cenový graf naznačuje, že populace je upevnění na 1,700 úrovně. Na Chaikin money flow ukazatele má pozitivní čtení. Navíc, populace je také obchoduje nad jeho 50-denní klouzavý průměr. Jako výsledek, můžeme očekávat, že akcie se pohybovat nahoru v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: