Lamborghini Používá Blockchain Na Dědictví Auto Validace

 

Kryptoměna trh je stále slabá s Bitcoin (BTC) sotva drží nad $8,000 úrovně. Bitcoin ztratil 0,6% v posledních 24 hodinách a uzavřel na $8,105. Ether (ETH) ztratil 0,7 procenta, a uzavřel na $174.94. Pravděpodobné, XRP ztratil 1,3%, a uzavřel na $0.2522. Další významné altcoins, které ztratily země za posledních 24 hodin patří TRON (TRX-$0.0165, -3.1%), Monero (XMR-$58.26, na -1,2%), Huobi (HT-$3.35, -2.7%), IOTA (IOTA-$0.2407, -2.3%,), Litecoin (LTC-$54.94, -1.6%), Ethereum Classic (ETC-$4.37, o 0,8%), Dash (DASH-$64.24, -1.5%), LEO (LEO- $0.9515, -0.3%), Stellar (XLM-$0.0637, -3.3%), Cardano (ADA-$0.0409, o -3,2%), Cosmos (ATOM-$3.33, -6.8%), EOS (EOS-$3.10, -1.1%), Binance Mince (BNB-$17.98, -3.6%), OKB (OKB-$2.53, -2.1%) a Drátěný (LINK-$2.67, -2.5%). Hlavní, že ocenil za posledních 24 hodin jsou Tezos (XTZ-$1.20, 1.0%) a Bitcoin Hotovosti ($244.54, 0.5%).

 

Vládní iniciativy na úrovni

FEMA při pohledu do blockchain-powered nemovitost registru

US Federal Emergency Management Agency (FEMA) je zkoumání proveditelnosti zaměstnávání blockchain-powered nemovitost registru zjednodušit pojištění výplaty týkající se neštěstí. Agentura zveřejnit svůj zájem prostřednictvím Národní Poradní Návrhu Zprávy. FEMA se domnívá, že nasazení blockchain-platforma sníží reakce na katastrofy času.

Platformu je popsáno výše, FEMA navrhuje vytvoření blockchain-poháněl majetku a pozemků registru platformu, která obsahuje všechny důležité údaje, požádat o pojištění nebo neštěstí pomoc nárok.

FEMA poukázal na to, že takové registru platformy by mělo za následek likvidaci pojištění jako "katastrofa dividenda" nebo "nebezpečí" práva, ale také minimalizovat tempo self-pojištění pro veřejné rámec. Podle FEMA, self-pojištění obvykle znamená nedostatek pojištění, které nutí vládu, aby absorbovat náklady spojené s osobní zajištění pohromy. FEMA také vyzdvihl schopnost blockchain a dalších inovací ve zvýšení pružnosti a obnovení pokusů v katastrofu, neboť důležité informace mohou být drženy v daleké místo v "vysoce důvěryhodnou, bezpečnou platformu."

 

Iniciativy soukromého sektoru

HasCash Konzultanti sledovat těží nerosty v Konžské s blockchain

HashCash Konzultantů, blockchain společnost, vstoupila do spolupráce s týmem globální auto, baterie, a těžebních společností k vybudování blockchain-poháněl sítě dodavatelského řetězce na monitor minerály těží v Demokratické Republice Kongo (DRK).

Tým má v úmyslu vytvořit blockchain-poháněl dodavatelského řetězce platformu pro sledování etických nákup minerálních látek, jako je wolfram, lithia a kobaltu, který se používá v automobilovém a výrobě baterií. Prostřednictvím této platformy, podniky v úmyslu ukončit využívání dětské práce v důlních provozech.

Zamýšlené sítě se očekává, že k vytvoření větší transparentnosti v celém minerální dodavatelského řetězce. Před dvěma lety, OSN soudí, že 168 milionů dětí jsou využívány po celém světě, včetně na 40 000 dětí pracuje v DRK kobaltové doly.

S roll-out z blockchain-poháněl sítě dodavatelského řetězce, HashCash a spolupracujících podniků zajistí, etické sourcing a dodávky nerostných surovin z dolů do továren, a v souladu s odpovídajícími pravidly.

 

Lamborghini si vybere Salesforce ověřit dědictví aut

Italský výrobce luxusních sportovních automobilů Lamborghini se rozhodla pro Salesforce blockchain ověřit dědictví vozy nesoucí Lamborghini štítku. Salesforce, největší CRM (customer relationship management) software, poskytovatel, oznámila, že obrysu, potvrzující a ověřující dědictví aut může být provedeno rychle a bezpečně s využitím blockchain platformy.

Blockchain platforma pro ukládání podrobnosti o vozy Lamborghini byl představen v Květnu 2019. Platforma byla vytvořena pomocí enterprise-level blockchain Hyperledger, přizpůsobit Salesforce. S plošinou v místě, více projektu, účastníci budou moci provádět certifikační kontroly, kdy vlastnictví Lamborghini změny rukou.

Obvykle, když vlastnictví Lamborghini změny majitele, vozidlo prochází 800 do 1000 kontroly, vztahující se k certifikaci na Lamborghini velitelství v italské Sant ' Agata Bolognese. Pro záznam kompletní historie a ověřit všechny díly, Lamborghini má vyčlenit značné prostředky v podobě aukční domy, fotografy, opravny, prodejny, a mediálních zdrojů. Zejména podniky, tvrdí, že každý Lamborghini vozidlo bude obsahovat nezaměnitelnou služby záznam, včetně významných informací jako dříve, vlastnictví a rekonstrukci. Nejnovější systém je také strukturována tak, aby ochranná vozy Lamborghini proti pravděpodobné, duplikáty jako všechny kontroly platnosti jsou spravovány Lamborghini a jeho spolupracovník sítě.

 

Deutsche Boerse a Swisscom dokončení transakce pomocí blockchain

Deutsche Boerse, německých cenných papírů, trhu, a Swisscom, Švýcarský státní telecom, dokončení transakce týkající se cenných papírů s využitím různých blockchain smlouvy. Více bank zúčastnil proof-of-concept (PoC), v níž účastníci vyměnili tokenizovaný akcie na fiat peněz, v podobě žetonů.

Společné PoC iniciativy, založené na blockchain technologie má za cíl odhalit potenciál nových technologií v odvětví finančních služeb a udržet si znalosti o Švýcarsku a Německu v kryptoměna ekosystému. Švýcarsko je čtvrtou největší bankou Zuercher Kantonalbank, Falcon Private Bank, a Investiční banky Vontobel se zúčastnili PoC iniciativy. Tyto banky se choval jako protistrany a obchoduje v hotovosti na cenné papíry, a to jak v podobě žetonů.

PoC iniciativa také viděl nepřímá účast u Centrální Banky Švýcarska (Švýcarská Národní Banka) jako peněžní poukázky byly drženy jako zajištění, které banka v úvahu Eurex Clearing. Deutsche Boerse nabídl Švýcarských franků v podobě peněžní poukázky.

Spravovat hotovost a tokeny zabezpečení, účastníci iniciativy byly pomocí unikátní distribuované účetní knihy techniky (DLT) smlouvy, R3 couval Corda, a IBM podpořil Hyperledger Tkaniny, aby dokončit cross-řetěz vypořádání bezpečně.

Dalšími podílníky v PoC iniciativy patří Daura, Švýcarský blockchain společnost, a Custodigit, společný trest odnětí úsilí o Sygnum a Swisscom.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: