GE Dolů i Přes Vysvětlení, Vzhledem K Podvodům Řešitel

 

Akcie General Electric Company (NYSE: GE) propadla minulý týden poté, co Harry Markopolos, whistleblower známý pro uvedení na světlo Bernie Madoff Ponzi Schéma, varoval investory z účetních podvodů "větší než Enron a WorldCom v kombinaci." V jeho 175-stránkový dokument zveřejněn minulý týden, účetní expert obviněn GE $38 miliard podvodu. Markopolos, podle zprávy, provádí due diligence na GE, zatímco on byl zaměstnán v hedge fondu, který postavil krátké pozice v akciích. Jeho tvrzení byla vyvrácena GE je vedoucí vztahů s investory prostřednictvím propracované prohlášení o účetnictví návyky. Po vysvětlení, akcie GE získal většinu ztracenou půdu, aby uzavřel na $8.38, dolů $0.29 nebo 3,34% v úterý.

Za několik let, analytici si stěžovali nad způsobem, jakým se bojuje průmyslový gigant představil své účetní závěrky, které jsou obvykle matoucí a pod pravidelnou kontrolou tím, že regulační orgány v USA. Markopolos tvrzení je založen na dvě obavy: za prvé, GE je ještě zcela v potaz ztráty spojené s USA zdravotní pojištění závazky; a za druhé, GE dosud oceňují ztráty týkající se jeho převodu Baker Hughes, ropná pole služby poskytovatele.

V roce 2018, GE uvedl, že má další platební povinnosti ve výši 15 miliard ve vztahu k jeho dědictví, pojištění firem odprodány v roce 2004 a 2006. Horší věc, o to je US Securities and Exchange Commission je zkoumání náhlé starosti. V poslední době, GE posouzeny pravděpodobné, přecenění, ztráta přibližně $7.40 miliard z Baker Hughes odprodej.

Markopolos tvrdí, že částky uvedené v obou případech jsou propastně podhodnoceny. Podle jeho výzkumu, GE by vyžadovalo 29 miliard dolarů nových peněz na pokrytí pojištění ztráty, včetně okamžité potřeby hotovosti $18.50 miliard. On také odhaduje, Baker Hughes přecenění ztrátu na $9.10 miliard.

GE popřel tvrzení a nazval je klamné. Společnost uvedla, že to stojí za jeho účetnictví následuje dlouhodobé péče, pojištění a tvrdil, že to není nutné zvýšit $29 miliard v hotovosti na počest budoucích pojistných událostí, klíčovým tvrzením Markopolos.

Pokud jde o závazky a rezervy pojištění, společnost vydala následující vysvětlení: "Naše budoucí závazky jsou závislé na proměnné, které se bude hrát v průběhu desetiletí, ne let, a jsou dány přísné testování procesů, zvuk pojistně-matematické analýzy a aplikace právních a účetních pravidel. Správnou analýzu pojistných rezerv pochází z naší rozsáhlé roční proces, v němž klíčové předpoklady informován o nároku zkušenosti jsou aktualizovány a revidovány ve spolupráci s nezávislými pojistně-matematické partneři, auditoři a regulátoři."

Kromě toho, GE poukázal na to, že je zajistitele, to je "není odpovědný za 100% z každého nebezpečí." GE uvedla, že její smlouvy "jsou s řadou původních společností a pokrývají širokou škálu rizik procenta a smluvní prvky, které ovlivňují jak naše rezerva na život a pojistné za život."

Pokud jde Markopolos obvinění, Steve Winoker, viceprezident komunikace s investory, řekl: "pracujeme s absolutní integrita a stát za naše finanční výkaznictví."

Winoker také poukázal na to, že GE věří, že má dostatek rezerv pro pojištění podnikání a tvrdil, že jeho finanční výkaz vztahující se na investice do Baker Hughes byl přesný. Poté, co CEO společnosti Larry Cole zdvojnásobil svůj podíl v podniku, akcie se odrazil zpět, aby znovu získat většinu ztracenou půdu.

Nicméně analytici jsou přesvědčeni o akcie jeho oživení. Craig Johnson, hlavní tržní technik na Piper Jaffray, doporučujeme investory, aby byli opatrní. Johnson řekl, "líbí se často stát stranou a trochu používat logiku 'tam, kde je kouř, tam má tendenci být oheň'. Je to populace, která dělá sérii nižší minima a nižší maxima od roku 2017."

Pokud jde o úroveň sledovat, Johnson řekl: "Dokud neuvidím této populace obchodování nad $9.50 nebo $10 a opravdu zvrátit sestupný trend a dostat zpět nad 200-denní klouzavý průměr, budu stát stranou a jen se dívat a vidět, jak se to rozvine."

Podobně, Boris Schlossberg, generální ředitel FX strategie v BK Asset Management, není ochoten doporučit GE pro investory v tomto bodě v čase.

Schlossberg řekl, "je To čistě punt hrát v tomto bodě. Nikdo opravdu neví, kvalita jejich rozvaze, a i když to nemusí být podvod, to může ještě být velmi agresivní účetnictví a že by mohl sám představit dost pochybností."

Akcie se očekává, že zůstane slabý, protože problémy, kterým čelí společnosti.

Technicky vzato, akciový prolomil 50-denní klouzavý průměr. Navíc indikátor MACD je čtení ukázalo negativní. Jako výsledek, můžeme očekávat, že akcie zůstanou medvědí v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: