Turecko Využít Blockchain pro Poskytování Veřejných Služeb

 

Kryptoměna trhu zůstává rozsah vázán s mírným medvědí směr. Bitcoin (BTC) se nadále pohybuje kolem 8,600 úrovně. Bitcoin (BTC), v době psaní tohoto článku, je obchodování na $8,580, dolů o 1,3%, v posledních 24 hodin. Podobně, Éter (ETH) je obchodování na $165.37, což představuje pokles o 1,9% ve stejném období. XRP má také ztratil 1,9% na obchodu na $0.2311. Další významné altcoins, který ztratil za posledních 24 hodin patří Tron (TRX-$0.01696, =o 1,7%), Stellar (XLM-$0.0598, -4.9%), Dash (DASH-$104.09, -3.5%), IOTA (IOTA-$0.2425, úrovni -2,2%), Cardano (ADA-$0.0448, -1.7%), EOS (EOS-$3.58, -1.3%), Huobi (HT-$3.21, -1.5%), Monero (XMR-$63.65, =3.3%), Cosmos (ATOM, $4.58, -0.5%), Ethereum Classic (ETC-$o 8,92, -0.4%), Binance Mince (BNB-$17.41, -4.3%), Litecoin (LTC-$56.95, -0.6%), Drátěný (LINK-$2.56, -3.9%) a OKB (OKB-$2.88, -2.1%). Na altcoins, který získal v posledních 24 hodinách jsou LEO (LEO-$0.8977, 0.1%), Bitcoin Hotovosti (BCH-$341.03, o 0,2%), a Tezos (XTZ-1.61, 4.1%).

 

Vládní iniciativy na úrovni

Emurgo partnery s Uzbekistánem vláda

Emurgo, obchodní divize Cardano blockchain, se připojil k ruce s Uzbekistánem vlády navázat na blockchain pracovní skupiny k vytvoření pokynů pro token zabezpečení nabídky (STOs) a výměny (STXs). Emurgo zveřejněny jeho nejnovější partnerství s uzbeckou vládou a Kobea Skupiny & Nekonečno Bockchain Holdings, autorizované Technologie Poradenské Agentury pro Uzbekistán je Digitální Hospodářského Rozvoje Projektu, určené na vytvoření právního infrastruktury pro STOs a STXs v Uzbekistánu.

V rámci partnerství, Emurgo a Kobea bude nabízet poradenské služby týkající se infrastruktury pro cryptocurrency bankovnictví, blockchain vzdělávání, divize, a další problémy.

Emurgo bude také studovat potenciál pro Cardano třetí generace blockchain v Uzbekistánu a bude také nasadit své blockchain vzdělávací platformu v Uzbekistán je národní univerzity vzdělávat budoucí blockchain profesionály.

Podle tokenizing konvenční akcií prostřednictvím STOs, Uzbekistán si klade za cíl transformovat finanční průmysl, aby se stala bezpečnější a transparentnější. Země je Národní Agentura pro Řízení Projektu dal přednost rozvoji národní cryptocurrency důlní bazén, ve snaze spojit schopnosti domácích a zahraničních horníků. Agentura také usiluje o to, zaručit ziskovost crypto těžby, zlepšit bezpečnost a transparentnost sektoru, zvýšení účinnosti spotřeby energie v regionu a přilákat investice.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Singapurské vlády se připojí ruce s ICC a dalších 16 firem

Vláda Singapuru se připojil ruce s Mezinárodní obchodní Komory (ICC) a dalších 16 společností, včetně Mastercard, Mitsubishi Corporation, DBS Bank, Tokio Marine, a Marubeni Corporation na podporu přijetí digitálních technologií v obchodu.

Nejnovější spolupráce je jedním z ICC TradeFlow Aliance iniciativa, která využívá digitální obchodní software TradeTrust vyvinut Singapuru se sídlem blockchain firma Perlin. Dynamiku podporuje úsilí je přesunout z papíru-založené procesy elektronicky povolena obchod, který bude údajně slash čas a provozní náklady, a také minimalizovat výskyt podvádění a lidské chyby.

Instituce, které se účastní projektu, jsou ochotni zvážit začlenění distribuované účetní knihy technologii do své obchodní aktivity, s Britským bankovnictví a finančních služeb Standard Chartered uvádí, že památky "obrovské možnosti využít digitální řešení, která umožní rychlejší, bezpečnější, efektivnější a transparentnější obchodních transakcí v celé naší globální síti."

Singapur založené DBS Bank vysvětlil výhody distribuované účetní knihy technologie: "Mezi business procesy, obchodu a financí nadále být nejobtížnější, s stohy fyzické papír museli přesunout z místa na místo, aby pravosti a vlastnictví. Digitální technologie, zejména distribuované účetní knihy, jsou zaměřeny na řešení, ale to vyžaduje koordinaci z klíčových aktérů v celosvětovém měřítku."

 

Konya, Turecko zkušebně na blockchain platforma provádět veřejné služby

Konya, jeden z populárních kulturních center v Turecku, je testování blockchain-založené platformy nabízejí veřejné služby. Podle dokumentu, který zveřejnila Konya Komora, více než 10 různých smart city podnikání jsou realizovány ve městě, včetně platební platformy, která umožní bezkontaktní kreditní kartu použít v systému veřejné dopravy a smartphone app nabídnout e-obec služeb. Při mluvení na domácí smart city zasedání v Ankara, Konya Metropolitní Starosta Uğur Ibrahim Altay uvedl, že turecké město zvažuje způsob, jak vytvořit "Městské Mince" a podporovat blockchain-poháněl finanční ekosystém zahrnující.

Projekt umožní domácí vláda a ostatní podílníky k použití blockchain platforma pro zpracování výše rezervy pro sociální péči. Město má v úmyslu dojezdu prototypu za šest měsíců a stát se aktivní v letošním roce. Konya věří, aby se stal příkladem pro domácí vlády s Městem Mince podniku.

 

Různé

BIS a různé centrální banky tvoří sdružení pro studium CBDCs

Společně s Bankou pro Mezinárodní platby (BIS), asociace, která byla vytvořena centrální bank of Canada, Evropská Unie, Japonsko, Spojené Království, Švédsko a Švýcarsko, aby společně studovat centrální banka digitálních měn (CBDC).

Zmíněné organizace si budou vyměňovat zkušenosti s ostatními členy skupiny, jak prozkoumat pravděpodobné scénáře použití pro CBDCs v jejich příslušných soudů. Oznámení uvedl: "skupina posoudí, CBDC případy použití, ekonomické, funkční a technické provedení volby, včetně přeshraniční interoperability a sdílení znalostí na rozvíjejících se technologií. Bude úzce koordinovat s příslušnými orgány a fóra – zejména Finanční Stabilitu a Výbor pro platební systémy a Tržní Infrastruktura (CPMI)."

Studie týmu bude co-předsedá šéf BIS Inovace Hub Benoît Cœurého a Jon Cunliffe, předseda Výboru pro platební a Tržní Infrastrukturu, a Zástupce Guvernéra Bank of England. Skupina bude složena z vedoucích představitelů ze zapojení centrální banky a banky pro mezinárodní platby.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: